نمناک سبک زندگیروابط عاطفی تغییر همسر بعد از ازدواج غیرممکن نیست
تغییر همسر ، چگونگی تغییر همسر
کسانی که سعی دارند اخلاقیات و خلقیات همسرشان را تغییر دهند باید بدانند که کار خیلی سختی در پیش دارند و اگر صبور باشید و کمی سیاست به خرج دهید می توانید همسرتان را تغییر دهید.

چگونه تغییر همسر ایجاد می شود

آیا شما خواننده عزیز از آن دسته خانم هایی هستید که در فکر تغییر دادن همسر خود هستید و دوست دارید رفتارهایی را انجام دهد که شما دلتان می خواهد، پس بهتر است این مطلب را مطالعه کنید. البته ما معتقدیم که خیلی از صفات شخصیتی افراد تغییر نمی کنند و هرگز نباید سعی کنید کسی را تغییر دهید اما از طرفی هم معتقدیم اینکار چندان غیرممکن نیست.

آیا تغییر دادن همسر ممکن است؟

اگر صبور باشید و کمی سیاست به خرج دهید می توانید همسرتان را تغییر دهید. متأسفانه خیلی وقت ها شما خانم های جوان صبور نیستید و بعد از چند ماه یا سه، چهار سال زندگی مشترک انتظار دارید به تمام خواسته هایی که دارید برسید. در حالیکه افرادی هستند که سالها تلاش کرده اند و زحمت کشیده اند تا زندگی خود را به وضعیت مطلوب تبدیل کرده اند. اگر همسر شما خصوصیاتی دارد که مورد پسند شما نیست شما هم حتماً دارای چنین خصوصیاتی هستید که او نمی پسندد.

آیا تغییر دادن همسر برایتان مطلوب است؟

شاید همین حالا خیلی از شماها بگویید فلان خواسته را همسرم داشت و من رعایت کردم، و یا همسرم از فلان رفتار و حرکت خوشش نمی آمد و من هم انجام نمی دهم،خب فراموش نکنید، زن بعد از ازدواج در خیلی از مسائل شرعاً و عرفاً باید از همسرش پیروی کند و خیلی از شما خانم ها بسیاری از مسائل عبادی و مذهبی را رعایت می کنید و میپذیرید اما وقتی پای وظایف همسری خودتان می رسد نکات دینی و مذهبی را فراموش کرده و نادیده می گیرید. از طرفی خیلی وقت ها که مجبور به انجام رفتاری که مایل به آن نیستید می شوید بسیار احساس ناراحتی کرده و یا حتی در صدد تلافی کردن برمی آیید.

تغییر همسر

تغییر دادن همسر

چگونه تغییر همسر ایجاد می شود؟

ما به شما گفتیم می توانید امیدوار باشید که تغییر دادن همسر ممکن است فقط نیاز به زمان و صبر و حوصله است. به قول معروف:گر صبر کنید زغوره، حلوا سازید. پس بجای قهر و دعوا و پرخاشگری و لجبازی با صرف محبت و توجه به همسرتان کم کم او را به سمت خود کشانده و خیلی از رفتارهای او را می توانید تغییر دهید اگر دوست ندارید او بیش از حد در کنار خانواده اش باشد.
گرچه این مسئله چیز بدی نیست اما اگر شما نسبت به آن حساس هستید به او محبت کنید و لجبازی نکنید، هنگامیکه از نزد مادرش برگشت اخم نکنید برای اینکه بفهمید چه شنیده و چه گفته کنجکاوی نکنید، برعکس نشان دهید که نه تنها مخالف رفتن او نیستید بلکه خودتان هم مایلید با او همراه شوید. اگر از بودن او در کنار دوستانش ناراحتید بجای بهانه گیری و کنترل کردن محبت کنید تا جایگزین مناسبی بجای دوستان برای او باشید. اگر اهل ابراز احساسات نیست مهم نیست، بجای غصه خوردن مرتب به او ابراز محبت کنید، هدیه بخرید، جشن تولدش را جشن بگیرید. حتی اگر او به این مسئله توجهی نکرد شما انجام دهید و خسته و ناامید نشوید.

تغییر همسر بعد از ازدواج غیرممکن نیست

تغییر همسر بعد از ازدواج غیرممکن نیست
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از تبیان-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف