نمناک اخبارورزشی تغییر چهره باورنکردنی حامد کاویانپور + عکس
حامد کاویانپور ، پژمان جمشیدی
حامد کاویانپور بازیکن پیشکسوت باشگاه پرسپولیس که زمانی مورد توجه باشگاه نیوکاسل انگلستان بود در حاشیه دیدار دوستانه ستارگان فوتبال و رسانه ورزش با چهره ای متفاوت در کنار پژمان جمشیدی حضور یافت.

در دیدار مسابقه ستارگان فوتبال و رسانه ورزش که روز گذشته با حضور اهالی پیشکسوت فوتبال برگزار شد حضور حامد کاویانپور بعد از گذشت سالها با چهره ای کاملا متفاوت باعث تعجب بیشتر افرادی شد که مدتهای زیادی او را ندیده بودند.

حامد کاویانپور

چهره حامد کاویانپور نسبت به گذشته خیلی فرق کرده است. حامد کاویانپور همان ستاره ای است که زمانی مورد توجه نیوکاسل قرار گرفته بو. او روز گذشته در دیدار خیریه مبارزه سرطان ستاره ها با هنرمندان حضور داشت اما به میدان نرفت. آن ستاره لاغر اندام حالا فربه شده است. کسی که دوست صمیمی علی کریمی بود اما بعدها با او اختلاف پیدا کرد و سپس برای همیشه راهش را از او جدا کرد.

حامد کاویانپور و علی کریمی

حامد کاویانپور را با آن قد کوتاه و شوت های محکم و تکل های زیبایش هواداران پرسپولیس به خوبی به خاطر دارند. در این عکس او را در کنار پژمان جمشیدی که این روزها بیشتر در دنیای هنر می درخشد و احمدرضا عابدزاده می بینید.

 

تغییر چهره باورنکردنی حامد کاویانپور + عکس

تغییر چهره باورنکردنی حامد کاویانپور + عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 45
برگرفته از جام نیوز-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 38 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف