نمناک دنیای مدگوناگون بالکن و تراس چه تفاوت هایی با هم دارند؟
بالکن و تراس ، بهار خواب
شاید شما هم جزو افرادی هستید که نمیدانید تفاوت بالکن و تراس در معماری چیست، در این بخش با تفاوت آن ها آشنا میشوید.

بالکن و تراس چه فرقی با هم دارند؟

خیلی از افراد هستند که دوست دارند تفاوت بالکن و تراس را در معماری بدانند، برای بخش های مختلف خانه از نظر معماری نام های متنوعی انتخاب شده که شاید در ظاهر یک معنی داشته باشند اما در حقیقت تفاوت های کو]کی در ان ها دیده میشود مثل بالکن و تراس که در ادامه تفاوت آن ها را با هم بررسی میکنیم. برخی از افراد بالکن و تراس را یکی میدانند و معتقدند که تفاوتی با هم ندارند اما بد نیست بدانید بالکن و تراس تفاوت هایی با هم دارد که در ادامه مشاهده میکنید.

بالکن و تراس

تفاوت بالکن و تراس درچیست؟

بالکن را میتوان از الحاقات آپارتمان ها دانست که در واقع فضایی دارای سقف است و از یک طرف یا دو طرف رو به فضای بیرون دارد، به بخش های بسته بالکن نیم دیوار و نرده میگویند. لازم است بدانید مساحت بالکن در مساحت آپارتمان محاسبه میشود.

دکوراسیون بالکن

دکوراسیون دنج و دوست داشتنی بالکن

تراس که نام دیگر آن بهار خواب است به فضایی غیر مسقف و بدون سقف در معماری گفته میشود که مساحت آن ربطی به مساحت آپارتمان ندارد. تراس ها برای اوقات فراغت و استراحت بسیار مناسب هستند.

دکوراسیون تراس

دکوراسیون رویایی و شیک تراس

 

تفاوت بالکن و تراس در چیست؟

بالکن و تراس چه تفاوت هایی با هم دارند؟
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 19
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 11 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف