نمناک سرگرمیگوناگون تفریح مهیج و جالب به سبک میمون ها!! + فیلم
ویدیو جالب و بامزه ای از میمون های بازیگوش در فضای مجازی منتشر شد که در حال بازی و تفریح به سبک خودشان هستند.

تفریح مهیج و جالب به سبک میمون ها!!

میمون ها یکی از باهوش ترین حیوانات بر روی کره زمین هستند که گاها کارهای بسیار خنده داری را انجام می دهند و دارای عواطف و احساسات خاصی همانند انسان ها هستند و از این رو از آنها برای بازدید عموم در باغ وحش ها نگهداری می شود.

اما آناتومی میمون ها را اگر با دیدی بازتر و عمیق تر مشاهده نماییم می توانیم به شباهت آناتومی آنها نسبت به انسان های نخستین" نئاندرتال ها " پی برد که این شباهت 100 درصدی نمی باشد و تنها میزان کمی شباهت وجود دارد. با این حال اخیرا ویدیویی جالب و دیدنی از تفریح میمون ها در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با بازدید و واکنش های متعددی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

میمون های بازیگوش

تفریح جالب میمون های بازیگوش

اخیرا ویدیویی جالب و دیدنی از تفریح مهیج میمون ها در صفحات مجازی منتشر شد که در آن یک میمون کیسه ای که در جنگل یافته بود را بر سر خود کرده است و با آن شروع به ترساندن اعضای خانواده اش می کند. اما از قرار معلوم هر کاری که او می کند، خانواده اش با دیدن وی و حرکات ترسناک او احساس خطر نمی کنند و همانند اول در جای خود نشسته اند.

بنابراین می توان درک کرد که تفریحات مفرح و مهیج تنها مختص انسان ها نمی باشند و حیوانات نیز به شیوه متفاوت و مناسب خود تفریح می کنند.

ویدیو تفریح مهیج و جالب به سبک میمون ها

تفریح جالب و بازی میمون های بازیگوش

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف