نمناک فرهنگ و هنرچهره ها تقدیر دانشجویان از مهران مدیری
مهران مدیری ، مجموعه حاشیه
یک تشکل دانشجویی انتشار نامه ای به مهران مدیری کارگردان مجموعه طنز در حاشیه از تلاش او در نمایش مشکلات مردمی و تقدیر کرد.

جنبش عدالت خواه دانشجویی از مهران مدیری بخاطر ساخت مجموعه در حاشیه و پرداخت به مسائل و مشکلات مردمی به زبان طنز تشکر و تقدیر کرد.

جنبش عدالت خواه دانشجویی یک تشکل دانشجویی است که نامه ای به کارگردان مجموعه طنز «در حاشیه» نوشته و از تلاش او در نمایش مشکلات مردمی و برخی اشتباهات رایج میان جامعه پزشکی تقدیر و تشکر کرده است. آنها معتقدند «یکی از دردآورترین و بیمارترین بخش های مدیریتی کشور، نظام سلامت بوده است» و گفته اند که فشارهای جریانی که آن را جریان سرمایه داری می خوانند بر مدیری، برای سانسور حقایق و مقاومت او در برابر این فشارها یک سند افتخار بزرگ برای او است و معتقدند که مردم او را به دلیل ساخت این مجموعه، از خود و در جبهه خود احساس می کنند.
 
مهران مدیری
 
متن کامل نامه این تشکل دانشجویی را در ادامه می خوانید:
جناب آقای مهران مدیری؛ کارگردان مجموعه طنز «در حاشیه»
سلام علیکم؛
طی سالهای متمادی یکی از دردآورترین و بیمارترین بخشهای مدیریتی کشور، نظام سلامت بوده است، بخشی که هرروز و هرسال بیشتر در حلقوم جریان سرمایه داری و پول پرستی فرو می رود تا از قبل بیماری مردم و رنج آنها کیسه های عده ای قلیل را روز به روز از ثروت های کثیف سرشار کنند، بخشی که به بهانه طرحهای تحول فقط و فقط سرازیر کردن پول را به جیب پزشکان تضمین کرده است.
تخلفات جامعه پزشکی و بی عدالتی گسترده در بخش سلامت چنان رو به گسترش است که مردم را از اصلاح وضع موجود ناامید ساخته است.
این روزها پخش سریال طنز شما که به مشکلات و حقایق بخشی از جامعه بیمارِ پزشکی! می پردازد، مایه مسرت و شادی مردم گشته است.
جنبش عدالت خواه دانشجویی از حضرتعالی به خاطر ساخت این مجموعه تقدیر و تشکر به عمل می آورد. مطمئناً فشارهای بی حد و حصر جریان سرمایه داری بر شما، برای سانسور حقایق در این مجموعه طنز، سند افتخار بزرگی برای خدمت شما به مردم کشورتان است؛ مردمی که شما را از خودشان و در جبهه خودشان احساس می کنند.
از خداوند متعال موفقیت روزافزون شما را خواستاریم.
به امید ظهور عدالت گستر گیتی
جنبش عدالت خواه دانشجویی

مهران مدیری ، تقدیر دانشجویان از مهران مدیری

تقدیر دانشجویان از مهران مدیری
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 44
برگرفته از تسنیم - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 40 4
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف