نمناک ورزشفوتبال تقلید جالب استقلال از گرت بیل سوژه پرسپولیسی ها شد + عکس
استقلال ، بازیکنان استقلال
استقلالی ها مانند گرت بیل بازیکن تیم ملی ولز در دمای منفی 160 درجه قرار گرفتند ولی این کجا و آن کجا ! استقلالی ها سوژه پرسپولیسی ها شدند.
تاریخ انتشار : 3 تیر 1395

مقایسه امکانات تیم ملی ولز و تیم استقلال

گرت بیل بازیکن تیم ملی ولز که در دمای منفی 160درجه قرار گرفت و در حال ریکاوری عکسی از او منتشر شد که حالا عکسی از استقلالی ها منتشر شده است که البته کمی امکانات تیم ملی ولز به روز تر از تیم استقلال است.

چند روز قبل تصاویری از بازیکنان تیم ملی ولز منتشر شد که پیش از بازی مقابل روسیه در جام ملت های اروپا، به داخل دستگاهی رفته اند که دمای منفی 160 درجه ای در آن وجود دارد و از این دمای به شدت پایین، برای ریکاوری بازیکنان استفاده می شود.

استقلال

بازیکنان استقلال در حال ریکاوری

گرت بیل

گرت بیل در دمای منفی 160 درجه


حالا عکسی از تمرین استقلال منتشر شده که استقلالی ها هم همین کار را انجام می دهند و این ثابت می کند علی منصوریان که از مربیان جوان و نسل نو مربیان ایرانی است هم چنین کارهایی انجام می دهد. اما مشکل اینجاست که تیم ملی ولز با امکانات به روز و مجهز خود این کار را انجام می دهد و تیم استقلال هم با امکانات خودش. همین هم باعث شده استقلالی ها با تیم ملی ولز مقایسه شوند و تبدیل به سوژه ای برای هواداران پرسپولیس شوند.

تقلید جالب استقلال از گرت بیل سوژه پرسپولیسی ها شد + عکس

تقلید جالب استقلال از گرت بیل سوژه پرسپولیسی ها شد + عکس
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 8
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف