نمناک سرگرمیگوناگون زندان برای تقلید صدای دختران در عربستان
تقلید صدا ، تقلید صدا در عربستان
افرادی که با هدف فریب دیگران، صدای دختران را تقلید می کنند به یک سال زندان و جزای مالی تا نیم میلیون ریال سعودی محکوم می شوند.
تاریخ انتشار : 19 تیر 1396

 مجازات تقلید صدای دختران در عربستان!

یک کارشناس حقوقی سعودی تأکید کرد برخی افراد با هدف فریب دیگران، صدای دختران را تقلید می کنند که این اقدام در عربستان جزو جرائم اینترنتی است و مجازات آن گاهی به یک سال زندان و جزای مالی تا نیم میلیون ریال سعودی می رسد.

احمد الجطیلی، مشاور حقوقی گفت:ماده سوم قانون مبارزه با جرایم اینترنتی تصریح می کند هر کس از تلفن همراه دوربین دار خود یا وسیله مشابه آن استفاده نادرست کند و باعث آبروریزی دیگران یا آسیب رساندن به آنها شود به زندان تا یک سال و جزای مالی تا نیم میلیون ریال محکوم می شود.

وی افزود:ماده ششم قانون مجازات هرکسی را که در نظم عمومی اخلال ایجاد کند یا به ارزش های دینی و آداب عمومی لطمه بزند به حبس تا 5 سال و جزای نقدی 3 میلیون ریالی محکوم می شود.

پدیده تقلید صدای دختران در عربستان زیاد به چشم می خورد. کسانی که دست به این کار می زنند با به دام انداختن قربانیان خود از آنها سوءاستفاده مادی و باج خواهی می کنند یا موجب آبروریزی برای آنها می شوند.

زندان برای تقلید صدای دختران در عربستان

زندان برای تقلید صدای دختران در عربستان
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از شیعه نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف