نمناک اخبارحوادث تقلید از برنامه عصر جدید، پسر 12 ساله را به کشتن داد!
تقلید عصر جدید ، تقلید عصر جدید
پسر 12 ساله بابلی که به تقلید از یک برنامه تلویزیونی در حال انجام حرکات نمایشی با ریسمان بود دچار خفگی شد و جانش را از دست داد.
تاریخ انتشار : 25 تیر 1398

تقلید از عصر جدید جان پسر نوجوان را گرفت

ایران: اقدام این نوجوان هنگامی رخ داده که اعضای خانواده او برای انجام کاری به بیرون از خانه رفته بودند و سهیل در خانه تنها بود اما پس از مراجعه به خانه با جسد حلق آویز فرزندشان مواجه شدند.

سهیل نصیرایی ساکن بخش گتاب روستای کرتیچ کلا (بالا میرکلاء) بابل بود. به گفته خانواده اش وی با دیدن حرکات نمایشی در برنامه تلویزیونی عصر جدید قصد انجام این حرکات را داشته که به دلیل نداشتن مهارت و آشنایی کافی با فنون ریسمان پروازی جان خود را از دست داد. 

جسد قربانی برای تعیین علت و زمان دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال داده شده است. 

جزئیات از زبان پدر سهیل 

پدر سهیل درباره این ماجرا گفت:با پسرم در حال تماشای برنامه عصر جدید بودیم آن قسمتی بود که شرکت کننده طنابی به دور گردنش انداخته بود و حرکات نمایشی اجرا می کرد. پسرم پرسید:بابا این ها چنین کاری انجام می دهند خفه نمی شوند؟ گفتم:این ها سال های سال تمرین کرده اند و یک دکتر هم آنجا حضور دارد که اگر مشکلی پیش آمد کمکشان کند. گفتم پسرم این کارها خیلی خطرناک است و نیاز به تمرین و مهارت زیادی دارد. 

پسر من گاهی کارهای خطرناک انجام می داد من هم به او هشدار داده بودم که چنین کارهایی را وقتی تنهاست انجام ندهد. روز حادثه با پرچمی که در خانه داشتیم و در طبقه پایین خانه بود می خواسته به تقلید از حرکاتی که در آن برنامه دیده بود خودش را تاب دهد که پرچم را بالای میله ای که روی ستون خانه بود گذاشته و آویزان شده اما گیر افتاد و نتوانست خودش را نجات دهد.

انتهای پیام/م

مرگ پسر 12 ساله شمالی با تقلید از برنامه عصر جدید

تقلید از برنامه عصر جدید، پسر 12 ساله را به کشتن داد!
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 47
این مطلب مفید بود ؟ 35 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف