نمناک سبک زندگیکودک تقویت حافظه کودک با یک انگشت عسل
تقویت حافظه کودک ، فواید عسل برای کودکان
تقویت حافظه کودک با عسل از سالهای دور توصیه مورد تاکیید بوده است به طوری که در میان فرمایشات و احادیث پیشوایان دینی عسل را درمان بیماری ها و افزایش دهنده هوش و حافظه معرفی کرده اند.
بازدید : 17,233 نفر

نقش مثبت عسل در تقویت حافظه کودک

تقویت حافظه کودک با تغذیه و به چالش انداخت مغز کودک ممکن می شود. منظور از چالش مغز همان استفاده از بازی های فکری و ... است و در صدر خوراکی ها و غذاهای مفید برای تقویت هوش و حافظه عسل معرفی شده است.

یک متخصص تغذیه با اشاره به اینکه افرادی که از ابتدای دوره جوانی مصرف عسل  را در وعده غذایی خود جای داده اند کمتر دچار پیری زودرس می شوند و عمر طولانی تر دارند گفت:عسل برای جلوگیری از فشار خون بالا، ورم مفاصل، بی خوابی و افزایش مقاومت بدن بسیار مفید است.

 به گفته عضو انجمن علمی تغذیه ایران والدینی که مایل اند کودکانشان حافظه و رشد و نمو بهتری داشته باشند می توانند عسل  طبیعی را بعد از یک سالگی در وعده غذایی کودکان خود قرار دهند.
 
عسل برای کودک

فواید عسل طبیعی

 
با توجه به افزایش میزان تقاضا برای مصرف عسل  برخی شکر را به جای شهد گل در دسترس زنبور قرار می دهند که در نهایت عسل  تولید شده خاصیت درمانی خود را از دست می دهد.
 
وی در پاسخ به اینکه چگونه می توان عسل مرغوب را از نوع تقلبی تشخیص داد گفت:معمولا بهترین نوع عسل  سرخ رنگ، شفاف، خوشبو و غلیظ است و بستگی با نوع آن نباید گلو را بسوزاند و هنگامی که عسل  را از ظرف واژگون می کنیم باید کش بیاید و شکرک هم نزند.
 
افرادی که دردهای معده و یا یبوست دارند می توانند با خوردن یک تا دو قاشق عسل  در طی روز مشکل خود را برطرف کنند مضاف بر اینکه قند موجود در عسل  از نوع گلوکز و فروکتوز است که به سرعت جذب می شود و در بدن باقی نمی ماند.

تقویت حافظه کودک با یک انگشت عسل

تقویت حافظه کودک با یک انگشت عسل
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 29
برگرفته از شاهزاده /ن
این مطلب مفید بود ؟ 28 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف