نمناک سرگرمیگوناگون تلاش مارادونا برای جوان شدن + عکس
مارادونا ، دیگو مارادونا
مارادونا این اسطوره فوتبال آرژانتین در سن 54 سالگی خود را به پزشکان زیبایی سپرد و پوست صورتش را کشید تا جوانتر و زیباتر به نظر برسد و با نامزد 24 ساله اش تفاوت زیادی نداشته باشد در حالیکه مارادونا 30 سال از نامزدش بزرگتر است.

دیگو آرماندو مارادونا فوتبالیست سابق آرژانتینی و مربی کنونی فوتبال است. در سال 2112 مارادونا در رای گیری اینترنتی فیفا به عنوان بهترین بازیکن فوتبال سده بیستم توسط طرفداران فوتبال جهان انتخاب شد. گل دوم وی به انگلستان در جام جهانی 1986 نیز عنوان برترین گل قرن را به دست آورد.

به دلیل همین شهرت جهانی است که کوچکترین اقدامات او از طریق رسانه ها دنبال می شود و سریعا هم پخش می شود و مارادونا هم بدون توجه به این دقت رسانه ها هر کاری که علاقه داشته باشد را انجام می دهد، او در اقدامی جدید پوست صورت خود را کشیده است تا جوانتر به نظر برسد.

به تازگی تصویری از مارادونا در حالی که پوست چهره اش را کشیده است، منتشر شده که در کنار نامزدش قرار دارد و چهره اش با چهره ای که هفته های اخیر مشاهده شده، تفاوت دارد. این تصویر نشان می دهد که مارادونا با کشیدن پوست صورتش جوان تر به نظر می رسد و باعث شده که پف زیر چشم هایش برداشته شده و صورتش شاداب تر شود.

مارادونا پوست صورتش را کشید

همچنین گزارش شده که وی تحت لیزرتراپی نیز روی پوست صورتش قرار گرفته است.این اسطوره 54 ساله فوتبال آرژانتین مشکلاتی با نامزد 24 ساله خود داشته اما به نظر می رسد که اکنون در کنار هم خوشحال هستند.

تلاش مارادونا برای جوان شدن + عکس

تلاش مارادونا برای جوان شدن + عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف