دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمیدیدنی ها انتقام جنجالی از ترامپ با دستمال توالت! + تصاویر
ترامپ ، جنجال ضد دونالد ترامپ
یکی از تاجران و سرمایه گذاران مکزیک برای انتقام از ترامپ و در پاسخ به اهانت رئیس جمهور آمریکا به مهاجران کشورش دست به اقدامی عجیب زد.
بازدید : 10,791 نفر

انتقام عجیب تاجر مکزیکی با چاپ عکس ترامپ

مدتی پیش دونالد ترامپ رئیس جمهور حاضر کشور آمریکا برای جلوگیری از ورود مهاجران به خصوص از کشور مکزیک دستور به اقداماتی داد که با واکنش های تند و شدید آنها همراه بود ، حالا بعد از گذشت مدت کوتاهی از آن روزها یکی از تاجران کشور مکزیک برای تلافی اهانت های ترامپ به مردم کشورش تصمیم به کاری عجیب گرفت.

تصمیم عجیب مرد ثروتمند مکزیکی برای تلافی اهانت ترامپ

"آنتونیو باتاگلیا"، تاجر مکزیکی، برای تلافی توهین ترامپ به مکزیکی ها و تلاش او برای ساخت دیوار مرزی میان مکزیک و آمریکا، برند جدیدی از دستمال توالت را به نام "ترامپ" ثبت کرده است. بر روی دستمال توالت های "ترامپ" نوشته شده است:"نرمی بدون حد و مرز" و "بله، این دیواری است که برایش پول می دهیم".
 
جنجال ضد دونالد ترامپ
 
پیشتر موسسه ثبت مالکیت صنعتی مکزیک محفوظ ماندن نام تجاری "ترامپ" را برای بخش های ساختمان سازی، هتلداری، گردشگری، املاک و مستغلات و سرویس های خدمات مالی تضمین کرده بود. اما اکنون این تاجر مکزیکی نام "ترامپ" را بر روی محصولی در حوزه بهداشتی گذاشته است که شامل ضمانت نامه نام تجاری کمپانی دونالد ترامپ نمی شود.
 
ضد دونالد ترامپ

تولید دستمال توالت با عکس دونالد ترامپ

 
مالک خط تولید دستمال توالت های ترامپ قصد دارد 30 درصد از سود کسب شده را به برنامه های حمایتی از مهاجران اختصاص دهد.
 
در زمان کمپین انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا نیز یک شرکت چینی اقدام به تولید دستمال توالت هایی با تصویر ترامپ کرده بود. این شرکت سه مدل دستمال توالت با عکس های ترامپ خندان، اخم کرده و در حال اشاره را به مشتریان عرضه می کرد.
 
ضد دونالد ترامپ

تصویر دستمال توالتی که روی آن عکس دونالد ترامپ چاپ شده است

 

عکس ترامپ روی دستمال توالت در مکزیک چاپ شد! + تصاویر

انتقام جنجالی از ترامپ با دستمال توالت! + تصاویر
4.538
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 34 4
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف