نمناک سرگرمیگوناگون کار زشت زن جوان با فرزندش برای تلافی کار شوهر + تصاویر
تلافی کار شوهر ، تنبیه بیرحمانه
مادر مطلقه که به همراه پسر خردسالش زندگی می کرد برای تلافی کار شوهرش تصاویری از رفتار بیرحمانه خود با فرزندش برای او ارسال کرد.

رفتار بیرحمانه مادر با فرزندش برای تلافی کار شوهرش

درگیری زن و مردی که مدتها بود از همدیگر جدا شده بودند به ضرر کودک بینوا پایان یافت ، مادر این پسربچه برای جبران کار نادرست همسر سابقش عکس العملی بیرحمانه انجام داد. 
Mother Cruelly Ties Son to a Staircase after His Father Failed to pay £114 child Support Payment
تلافی کار شوهر

تنبیه بیرحمانه کودک برای تلافی کار شوهر

 واکنش بیرحمانه زن جوان برای تلافی کار شوهرش

تصاویری ناراحت کننده و ناخوشایند از بندپیچ شدن یک پسربچه خردسال به نرده های راه پله برای پدر کودک ارسال شد ، تصاویری که موجب واکنش تند کاربران فضای مجازی شد اما ماجرا چه بود و چرا مادر این کودک چنین رفتار بیرحمانه ای انجام داده بود؟
زن جوان اوایل سال 2016 از همسرش جدا شده بود و به دلیل خردسال بودن پسرشان مسئولیت مراقبت از او را دادگه به وی داده بود ، پدر کودک هم مسئول پرداخت هزینه های فرزندش بوده اما از قرار معلوم در چند ماه اخیر همسر سابق این خانم هزینه ها را پرداخت نکرده است و او هم برای تلافی چنین تصاویری از شکنجه پسربچه بیگناه برایش ارسال کرده. پدر کودک که به دلیل دور بودن از شهر محل زندگی همسر سابقش نمی توانست به سرعت خود را به انجا برساند تصاویر را برای والدینش ارسال کرد تا فرزندش را نجات دهند.
تلافی کار شوهر
رفتار زشت زن مطلقه با فرزندش برای تلافی کار شوهرش

کار زشت زن جوان با فرزندش برای تلافی کار شوهر + تصاویر

منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 20 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف