برو به :
نمناک اخبارجامعه تله ی تجاوز گروهی به پسر درشبکه های اجتماعی
تجاوز به پسر ، تجاوز به پسر
پسر 16 ساله بی خبر از همه جا بعد از آشنایی با فردی در شبکه اجتماعی در دام یک تجاوز گروهی افتاد . تجاوز به پسر نوجوان او را به کام مشکلات روانی کشاند.
تاریخ انتشار : 22 فروردین 1395
بازدید : 7,228 نفر

تجاوز گروهی به پسر 16 ساله در خانه شیطان

ماجرا به بهمن پارسال برمی گردد؛ درست از زمانی که نوجوان ١٦ ساله دچار کابوس های شبانه شد و روز به روز افسرده تر شد. از همان زمان بود که خانواده این نوجوان سعی کردند متوجه مشکلات روحی که برای پسرشان به وجود آمده بود شوند؛ اما این پسر مهر سکوت بر لبانش زده بود و حرفی نمی زد و حالش روز به روز بدتر می شد. تا اینکه به خاطر فشارهایی از ناحیه دست دچار رعشه شد، پزشکان اعلام کردند که این علایم ناشی از فشار روانی است.

هنوز هیچ کس نمی دانست که این پسر قربانی چه سرنوشت شومی شده است. تا این که او را نزد یک روانشناس بردند و درنهایت راز یک جنایت سیاه فاش شد. این پسر درنهایت گفت که ٤ نفر او را به خلوتگاه شیطانی کشانده اند و با تهدید چاقو و شکنجه به او تجاوز کرده اند. فاش شدن همین موضوع باعث شد تا خانواده پسر نوجوان بلافاصله راهی دادسرا شوند و از ٤ متجاوز شکایت کنند. وقتی کار به شکایت کشید قربانی ابتدا ادعا کرد که یک روز هنگام رفتن به باشگاه ورزشی، ٤ موتورسوار سد راه او شده و با تهدید وی را به خانه ای حوالی جنوب تهران برده و پس از آن با تهدید وی را مورد آزار و اذیت قرار داده اند.

اما حقیقت ماجرا چیز دیگری بود که این پسر نوجوان وقتی در مقابل آرش سیفی، بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران قرار گرفت آن را فاش کرد.

او گفت:«با پسر متجاوز در بی تالک آشنا شده بودم. او ادعا می کرد که در یک باشگاه ورزشی کار می کند و به واسطه شغلش می تواند برایم بلیت استخر بگیرد. همین باعث ارتباط بیشتر ما شد و هر روز با هم چت می کردیم. در این مدت سعید خیلی از خودش تعریف می کرد و می گفت اگر با کسی رفیق شود، برایش سنگ تمام می گذارد. من هم کم کم به او اعتماد کردم و به اصرار سعید با هم قرار ملاقات گذاشتیم. سعید می گفت تاریخ بلیت هایی که برایم تهیه کرده است، می گذرد و هرچه زودتر باید همدیگر را ببینیم تا بلیت ها را به من بدهد. برای همین با او حوالی جنوب غرب تهران قرار ملاقات گذاشتم. وقتی سر قرار رفتم او مرا به یک باشگاه ورزشی برد. من هم چون تصور می کردم او در همین باشگاه کار می کند داخل آنجا شدم که درنهایت با هم به یک اتاقک رفتیم. آنجا وقتی در را قفل کرد متوجه نقشه اش شدم، ولی دیگر دیر شده بود. سعید می خواست به من تجاوز کند و من هم راه فراری نداشتم. او می گفت اگر حرفی بزنم برایم دردسر درست می کند. برای همین با تهدید چاقو مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. من که شوکه شده بودم هیچ راه فراری نداشتم؛ تا این که سعید از اتاق بیرون رفت و من هم تصور می کردم الان از این اتاق آزاد می شوم؛ ولی چند دقیقه بعد دو پسر دیگر وارد اتاقک شدند. آنها هم با زور ضرب و شتم مرا مورد آزار واذیت قرار دادند. من از ترسم زبانم بند آمده بود و از شدت ترس نمی دانستم چه کنم آن دو نفر که رفتند، این بار نفر چهارم به اتاق آمد و او هم مرا مورد آزارواذیت قرار داد. پس از آن رهایم کردند و سعید تهدید کرد که اگر به کسی حرفی بزنم آبرویم را همه جا می برد. من هم از خجالت ترسیدم به کسی حرفی بزنم.»

پس از اظهارات هولناک این پسر به دستور بازپرس جنایی، ماموران اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران تحقیقات خود را برای دستگیری متهمان پرونده آغاز کردند. تا اینکه اسفند سال گذشته بود که درنهایت ٣ نفر از متهمان دستگیر شدند. متهمان ادعا کردند که به پیشنهاد سعید وارد این ماجرا شدند و نمی دانستند که او نوجوان ١٦ ساله را فریب داده است. آنها اعتراف کردند که بارها در موبایل سعید تصاویر مستهجنی از پسران نوجوان دیده اند. سردسته این باند سیاه نیز در ایام نوروز در مخفیگاهش در شهرستان گنبدکاووس دستگیر شد. متهم در بازجویی ها به این تجاوز اعتراف کرد.

با اعتراف متهمان، آنها در اختیار ماموران اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفتند و تحقیقات از آنها ادامه یافت. این درحالی است که شاکی به پزشکی قانونی معرفی شد تا میزان صدماتی که به او وارد شده بررسی شود.

تله ی تجاوز گروهی به پسر درشبکه های اجتماعی

434
منبع : ایران خبر /ن
این مطلب مفید بود ؟ 27 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف