تلویزیون اندروید

تلویزیون اندروید سونی

کد مطلب : 11180زمان مطالعه : 2 دقیقه
شرکت بزرگ سونی تلویزیون های 4K به پاتفورم اندرویدی تجهیز کرد که تحول بزرگی در عرصه تلویزیون و تکنولوژی خواهد بود.

معرفی تلویزیون اندرویدی سونی

شرکت سونی از نسل جدید تلویزیون های خود و مجهز به پلتفورم اندروید رونمایی کرد.تلویزیون 4k سونی با اندروید می تواند تحول عظیمی در عرصه تکنولوژی و تلویزیون به وجود خواهد آورد.

تلویزیون جدید سونی با نام   XBR X911C  است که با دارا بودن پردازنده 4K مدل X1 محصول متفاوتی می باشد. مدل جدید تلویزیون سونی با اندازه ای در حدود  4.9 mm را می توان باریکترین تلویزیونی دانست که توسط این کمپانی ساخته شده است.
 
کمپانی سونی در خبری اعلام کرد که از این پس نسل جدیدی از تلویزیون های سونی و مجهز به پلتفورم های اندروید دار عرضه خواهند شد. اندازه و سایز این تلویزیون از 43 تا 75 اینچ است. به دلیل فناوری های به کار گرفته شده در این تلویزیون مانند  4K    Z1  از وضوح تصویر، کیفیت و اندازه های برتری برخوردار هستند. تلویزیون های جدید از قابلیت هایی مانند وضوح تصویر 3,841*  2,161 پیکسل،  دسترسی به بیش از 1311 فیلم، تماشای تصاویر Ultra High Definition از طریق فناوری هایی مانند  Netflix، Amazon Instant Video و Video Ultimate 4 را فراهم می کند.
 
تلویزیون4k
 
مشخصات تلویزیون سونی 4k
 
شرکت سونی اعلام کرده که تلویزیون ها برای ارتقاء کیفیت تصاویر  غیر 4K از الگوریتم و فناوری با عنوان X-Reality PRO بهره خواهند برد. اما فناوری متفاوت و جدیدی که در تلویزیون های سونی قرار گرفته را می توان در استفاده از نرم افزار اندروید دانست. این نرم افزار باعث ارتقاء دستگاه، دسترسی ساده به سرویس های مختلف یا حتی بازی های چند نفره و استفاده از گوگل کست را فراهم می کند و همین امر باعث وجه تمایزش از محصولات مشابه خواهد بود.

تلویزیون اندروید سونی

4.717
این مطلب مفید بود ؟161
برگرفته از مهر-/ف
برچسب :
وبگردی