نمناک تکنولوژیگوناگون تلویزیون نامرئی شگفت انگیز پاناسونیک
تلویزیون نامرئی ، تلوزیون شیشه ای پاناسونیک
پاناسونیک از تلویزیون نامرئی خود رونمایی کرد که ویژگی های شگفت انگیزی دارد شاید این ایده ی پاناسونیک تبدیل به آینده ی تلویزیون ها شود.

تلویزیون نامرئی پاناسونیک را ببینید

شرکت پاناسونیک چند وقت پیش بود که نمونه ی اولیه ی یک تلویزیون «شفاف» (Transparent) را نشان داد. تلویزیونی که در زمان خاموشی می توان اجسام پشت آن را دید

در نمونه نخست تلویزیون نامرئی پاناسونیک که در ژانویه امسال رونمایی شد از فناوری LED جهت تشکیل تصویر استفاده شده است. مشکل اصلی سری نخست این تلویزیون شفافیت ناقص صفحه نمایشگر در وضعیت خاموش بود.

محققان شرکت پاناسونیک با طراحی مجدد پنل و استفاده از فناوری OLED نه تنها کیفیت تصویر را افزایش دادند بلکه با خاموش شدن تلویزیون، نمایشگر به یک شیشه کاملا شفاف تبدیل می شود.

تلوزیون پاناسونیک

تلوزیون نامرئی پاناسونیک


تلویزیون نامرئی پاناسونیک در نگاه اول درست شبیه یک شیشه معمولی است، اما با فشاردادن تنها یک دکمه، نمایشگر واقعی تلویزیون روشن شده و تصاویر با کیفیت و مطلوب نمایان می شود.

مدیر بخش تحقیقات و نوآوری شرکت پاناسونیک عنوان کرد:خوشبختانه با مطالعات انجام شده در شرکت پاناسونیک باز هم شاهد یک نوآوری شگرف در صنعت نمایشگرهای مسطح هستیم.

وی در ادامه افزود:تلویزیون جدید پاناسونیک در کنار قابلیت نامرئی شدن، معرف نسل جدید نمایشگرهای فوق پیشرفته آینده است. شرکت پاناسونیک قصد دارد تا این نمایشگر را با نرم افزار کنترل حرکات دست به بازار عرضه کند.

تلویزیون نامرئی شگفت انگیز پاناسونیک

تلویزیون نامرئی شگفت انگیز پاناسونیک
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از ایسنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف