نمناک ورزشفوتبال هک شدن تلگرام سوشا مکانی صحت ندارد
سوشا مکانی ، هک شدن تلگرام
سوشا مکانی و حاشیه ها و اتفاقات پیرامون او تمامی ندارد. پلیس فتا در گفتگویی با رسانه ها اعلام کرد امکان هک شدن تلگرام سوشا مکانی وجود نداشته است و این ادعا واقعی نیست.
تاریخ انتشار : 29 دی 1394

آیا هک شدن تلگرام سوشا مکانی صحت دارد ؟

بهنام علی محمدی وکیل سوشا مکانی که این روزها به جرم انتشار عکس های خصوصی اش و جوی که به خاطر آنها در فضای مجازی به وجود آمدمشکلات بسیاری را پشت سر گذاشت از نوجوان 16ساله ای به عنوان متهم نام می برد که تلگرام این دروازه بان ملی پوش را هک کرده و تصاویر خصوصی او را در فضای مجازی منتشر کرده است.

گرچه رئیس پلیس فتای تهران بزرگ سرهنگ محمدمهدی کاکوان این مسأله را رد می کند:«آنچه در برخی از رسانه ها و مطبوعات از قول بنده درباره جزئیات این پرونده یا ماجرای هکر 16 ساله ای که گوشی این بازیکن فوتبال را هک کرده منتشر شده، کذب بوده و مورد تأیید نیست.»

آیا هک شدن تلگرام سوشا مکانی صحت دارد ؟

پس از حواشی رخ داده و جنجال هایی که انتشار عکس های خصوص سوشا مکانی به پا کرد، گفته شد تلفن همراه دروازه بان پرسپولیس هک شده و او نقشی در انتشار عکس ها نداشته است.
پلیس فتا پس از انجام تحقیقات اعلام کرد هک تلفن همراه مکانی صحت ندارد. اکنون صحت هک شدن تلفن وی با درخواست وکیلش و موافقت بازپرس پرونده به کارشناس رسمی دادگستری سپرده شده تا این موضوع را بررسی کند که آیا تلفن همراه دروازه بان پرسپولیس هک شده یا منبع انتشار عکس ها، خود مکانی بوده است. البته اثبات این مسئله کمک زیادی به روند پرونده مکانی می کند اما جرم عمومی او همچنان پابرجاست. کارشناس رسمی دادگستری ظرف چند هفته آینده، این موضوع را بررسی خواهد کرد.

هک شدن تلگرام سوشا مکانی صحت ندارد

هک شدن تلگرام سوشا مکانی صحت ندارد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 8
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 6 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف