دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخباراقتصاد چرا تلگرام قطع و وصل می شود؟
تلگرام ، قطع شدن تلگرام
از بعداز ظهر امروز شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام با قطعی همراه بودند. دلیل قطع و وصل شدن تلگرام چیست؟
تاریخ انتشار : 10 دی 1396
بازدید : 75,347 نفر

علت قطع شدن تلگرام و اینستاگرام

برای حفظ آرامش و امنیت شهروندان فعالیت تلگرام و اینستاگرام موقتا محدود شد.

یک منبع آگاه ساعتی قبل خبر داد برای حفظ آرامش و امنیت شهروندان و با تصمیم سطوح عالی امنیتی کشور فعالیت دو نرم افزار تلگرام و اینستاگرام موقتا محدود شد.معاون سیاسی وزیر کشور هم با تایید این خبر گفته خارج شدن تلگرام و اینستاگرام موقتی است.به گفته جبار زاده وقتی اختلالی در نظم عمومی ایجاد شود طبیعی است که به شکل مقطعی دست به محدودیت بزنیم.

پیام رسان تلگرام

گفتنی است؛دعوت به آشوب خیابانی و وحشی گری توسط برخی کانال های تلگرامی معاند نظام عامل اصلی محدودیت تلگرام به شمار می رود.برخی کانال های معاند نظام و به خصوص آمد نیوز با نشر اخبار کذب و خلاف واقع قصد تحریک مردم و موج سواری روی تجمع مردمی نه به گرانی را داشتند.

اختلال واتس آپ جهانی است

یک منبع آگاه با اشاره به منتشر شده اخباری مبنی بر فیلتر شدن اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ بعد از فیلترینگ تلگرام و اینستاگرام گفت:اپلیکیشن واتس اپ فیلتر نشده و اختلال این پیام رسان به صورت جهانی است و کشورهایی همچون امارات و ترکیه نیز مشکل اختلال دارند. مردم بدانند که هیچ دستوری مبنی بر فیلترینگ واتس اپ صادر نشده است.

وی تاکید کرد:فیلترینگ شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام با دستور نهادهای ذی ربط به صورت موقت تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت.

تلگرام ، علت قطع شدن تلگرام چیست؟

برگرفته از باشگاه خبرنگاران ، ایلنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 133 222
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .