نمناک اخباراقتصاد ماجرای ویروس تماس صوتی و تصویری تلگرام چیست؟
تماس صوتی و تصویری تلگرام ، سرویس تماس
اخیرا لینکی در گروه های تلگرامی با عنوان لینک تماس صوتی و تصویری تلگرام در حال انتشار است و جنجال بسیاری در بین کاربران بپا کرده است این لینک واقعا ویروسی است؟
تاریخ انتشار : 10 بهمن 1396

جزییات ویروسی بودن لینک تماس صوتی و تصویری تلگرام

یک لینک در گروه های تلگرامی منتشر شده که کاربران را به دانلود سرویس تماس صوتی و تصویری تلگرام دعوت می کند؛ ظاهرا این لینک ویروس بوده و به کاربران توصیه می شود برروی آن کلیک نکرده و به روزرسانی ها و قابلیت های تلگرام را تنها از مارکت های معتبر و یا وب سایت این شرکت دانلود کنند.

طی ساعات گذشته در گروه های تلگرامی یک لینک در حال انتشار است که کاربران را به دانلود سرویس تماس صوتی و تصویری تلگرام دعوت می کند. در مطالب منتشر شده آمده است:«سرویس تماس صوتی و تصویری تلگرام منتشر شد، برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید.»

تماس صوتی و تصویری تلگرام

لینک تماس صوتی و تصویری تلگرام ویروسی است؟

در پی انتشار این موضوع، اخبار دیگری از آلوده بودن این لینک منتشر شده مبنی بر اینکه در صورت کلیک برروی آن، سیستم شما آلوده شده و این لینک برای سایر افراد در دفترچه تلفن شما ارسال می شود. البته هنوز از مراجع رسمی و یا وب سایت تلگرام خبری مبنی بر سالم بودن لینک و یا صحیح بودن اخبار مربوط به آلوده بودن آن منتشر نشده است.

به گفته کارشناسان در لینک منتشرشده، اسم تلگرام به صورت کامل telegram نوشته نشده و آلوده بودن این لینک صحت دارد. همچنین از آنجایی که اخبار مربوط به تغییرات تلگرام همواره به صورت رسمی توسط این شرکت و یا کانال تلگرامی پاول دوروف - موسس تلگرام- اطلاع رسانی می شود، به کاربران هشدار داده شده به لینک هایی غیر از مراجع رسمی اعتماد نکنند.

ماجرای ویروس تماس صوتی و تصویری تلگرام چیست؟

ماجرای ویروس تماس صوتی و تصویری تلگرام چیست؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از دنیای اقتصاد - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف