نمناک ورزشفوتبال آیا ژاوی از رفتار تماشاگران ایرانی ناراحت بود؟
تماشاگران ایرانی ، ژاوی بهترین بازیکن میدان مسابقه با استقلال
ژاوی قبل از ترک تهران گفت که از تماشاگران ایرانی ناراحت نبوده ام و از شکست السد ناراحت بودم و برای گرفتن جایزه نرفتم.
تاریخ انتشار : 20 بهمن 1395

واکنش ژاوی به شایعه ناراحتی اش از رفتار تماشاگران ایرانی

ستاره کاتالان السد قطر که به عنوان بهترین بازیکن میدان مسابقه با استقلال انتخاب شده بود، از بس عصبانی و ناراحت بود، حاضر نشد برای گرفتن جایزه خود به محل موردنظر کنفدراسیون آسیا برود اما او از تماشاگران ایرانی ناراحت نبود.

 

تماشاگران ایرانی

ژاوی بهترین بازیکن میدان

وقتی خبر رسید ژاوی که به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شده بود، حاضر نشده در پایان بازی استقلال و السد برای دریافت جایزه خود به منطقه ای که کنفدراسیون فوتبال آسیا برای مصاحبه با رسانه ها و اهدای جایزه مرد میدان در نظر گرفته بود، برود، شایعه شد مهندس اسپانیایی از برخی رفتارهای تماشاگران ایرانی ناراحت است و دلیل غیبت او همین بود.

اما ژاوی قبل از ترک تهران با تکذیب این موضوع اظهار داشت:«از شکست السد ناراحت بودم و به همین دلیل برای گرفتن جایزه نرفتم. وقتی ما شکست خورده ایم و حذف شده ایم، دیگر بهترین بازیکن میدان شدن فایده ای ندارد.»

 

تماشاگران ایرانی

ژاوی بهترین بازیکن میدان

 ژاوی با تمجید از بازی استقلال و حضور تماشاگران ایرانی گفت:«هم ما و هم استقلال باید الان در مرحله گروهی باشیم اما قرعه همین است و گاهی باعث می شود شایسته ها یکدیگر را حذف کنند.»

ژاوی موقع ترک تهران هم تاکید کرد حتما باز هم به ایران سفر می کند و با خاطرات خوب از ایران می رود چون تمام برخوردها با او دوستانه بوده است.

آیا ژاوی از رفتار تماشاگران ایرانی ناراحت بود؟

آیا ژاوی از رفتار تماشاگران ایرانی ناراحت بود؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از رادنیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف