نمناک بهداشت و سلامتمتخصصین تمایز بینی های گوشتی و انواع آن
بینی ، بینی گوشتی
عمل جراحی بینی گوشتی در آقایان که پوست ضخیم تری نسبت به خانم ها دارند موفقیت کمتری دارد و در مشاوره قبل از عمل به آنها توصیه می شود انتظار بازدهی بیش از 30 درصد را از عمل جراحی بینی خود نداشته باشند .

انواع بینی های گوشتی و وجه تمایز آن ها

 

بینی های گوشتی را میتوان به دو دسته تقسیم کرد.

انواع بینی

انواع بینی های گوشتی

1- بینی  گوشتی با منافذ  بزرگ غدد چربی

در برخی از مراجعه کنند گان که دارای بینی گوشتی هستند منافذ بزرگی دیده  می شود که غدد چربی در زیر  پوست آنها فعال  است. استفاده از لیزر یا لایه برداری به همراه رژیم غذایی کم نمک به این دسته از مراجعه کنند گان  توصیه میشود.

و اگر دکتر پوستشان دارویی برای کنترل چربی زیر پوست به آنها توصیه کرده باشد .پیشنهاد می شود  عمل بینی   را تا شش ماه پس از قطع دارو انجام دهند .

2- بینی گوشتی با غدد چربی کم کار

در دسته دیگری از مراجعه کنند گان غدد چربی فعالیت کم تری دارند. اما پوست بینی ضخیم، قرمز و براق است.

خوشبختانه عمل جراحی بینی در این گروه موفقیت آمیز است زیرا جراح در زیر پوست ضخیم آنها  اسکلت محکم استخوانی ایجاد می کند و فرم دلخواه را درآ ن به وجود می آورد.

گاهی جراح فضای مرده را از بین میبرد  و پوست بینی را به غضروف نزدیک  می کند،  تا از جمع آوری تراوشات  و بافت اضافی در نوک بینی جلوگیری کند.

نکته مثبت بینی های گوشتی

پوشاندن ناهمواری های استخوانی به وسیله پوست ضخیم بینی  گوشتی تنها نکته  مثبتی است که در مورد بینی گوشتی می توان به آن اشاره کرد.

در حالی که این نا همواری های کوچک که در بافت استخوانی بینی  استخوانی وجود دارد به دلیل اینکه معمولا پوست این نوع بینی ها نازک است. ناهمواری های جزیی پوشیده نمی شود و به چشم می آید.

برخلا ف تصور عموم بینی گوشتی دو باره به حالت اول بر نمی گردد اما فرو کش کردن تورم بینی در این بیماران بسیار طولانی تر از بینی های استخوانی است.

عمل جراحی بینی گوشتی در آقایان که پوست ضخیم تری نسبت به خانم ها دارند موفقیت کمتری دارد و در مشاوره قبل از عمل به آنها توصیه می شود انتظار بازدهی بیش از 30 درصد را از عمل جراحی بینی خود نداشته باشند.

در نهایت بیماران با بینی گوشتی باید انتظارات معقول تری از پزشک جراح بینی  خود داشته باشند، شاید نتیجه عمل جراحی بینی گوشتی هرگز مانند بینی استخوانی  نباشد. یکی از دکتر های حاذق در این  زمینه جناب آقای دکتر طاهریان می باشند  که ویژگی منحصر به فرد ایشان با توجه تجربه و کار ها و رضایت بیماران در طبیعی و متناسب بودن بینی با توجه به صورت و سن بیمار می باشد. 

 

تمایز بینی های گوشتی و انواع آن

تمایز بینی های گوشتی و انواع آن
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 23
منبع : نمناک - /م
این مطلب مفید بود ؟ 16 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف