نمناک فرهنگ و هنرچهره ها تبریک ویژه پوران درخشنده به احسان علیخانی
پوران درخشنده ، پیام پوران درخشنده
پوران درخشنده کارگردان فیلم زیر سقف دودی با انتشار پیامی به احسان علیخانی برای انتخاب موضوعات مثبت برنامه و رویه خوب ماه عسل تبریک گفت.
تاریخ انتشار : 11 خرداد 1396

پیام پوران درخشنده به احسان علیخانی

پوران درخشنده کارگردان سینمای کشورمان که فیلم های زیادی با مضمون های اجتماعی برای سینمای ایران ساخته است با انتشار پیامی با مثبت قلمداد کردن رویه ماه عسل موضوع دو شب گذشته از برنامه ماه عسل تمجید کرد و به احسان علیخانی برای این نکته سنجی و موضوعات خوب برنامه تبریک گفت.

در این پیام خطاب به احسان علیخانی آمده است:

«برنامه ای بسیار عالی و تاثیر گذار و باور پذیر و بسیار واقعی را از شما دیدم. من به شما آقای علیخانی عزیز تبریک می گویم که اینقدر با وسواس و حساسیت و سختی بسیار دنبال سوژه ها و مواردی در جامعه هستند که مبتلا به دارد و بحث روز است.

این کار بسیار خسته کننده است چراکه من می دانم پیدا کردن معضلات، پژوهش و رسیدن به یک ریشه یابی درباره آنها بسیار کار سختی است. واقعیتی که شما آن را انتخاب می کنید و تحت قالب یک تاک شو روی آن کار می کنید خیلی زحمت می خواهد و من می بینیم که شما بعد از این همه سال که کار کردید دغدغه مند بودید و واقعا کارنامه درخشانی دارید.

امسال هم که دیگر فوق العاده است و من از تماشای «ماه عسل» لذت می برم. این مسئله ای که شما در این چند شب به آن پرداختید درواقع هسته اصلی داستان فیلم جدید من است که از چند روز دیگر روی پرده می رود چون «زیرسقف دودی» هم به طلاق عاطفی می پردازد.

پوران درخشنده

تمجید پوران درخشنده از برنامه ماه عسل

شاید این جور واقع گرایی ها در تلویزیون و سینما بتواند کمی ما را از این مشکلات نجات بدهد و من امیدوارم همان اندازه که از قاب تلویزیون و «ماه عسل» این مشکلات دارد دیده می شود این فیلم در سینما هم دیده شود.

او در بخش دیگری عنوان کرده، در این دو شب که «ماه عسل» را جدی تر می دیدم فهمیدم که خانواده چقدر جایگاه مهمی دارد و چقدر می تواند باعث شود که آسیب های جدی به سمت فرزندانمان بیاید!

قصه طلاق در این دوشب مرا خیلی به فکر وادار کرد فهمیدم شکوه ها، گلایه ها و دعواها چقدر می تواند یک فرزند را بسازد و آینده اش را ترسیم کند یا تاثیرات مخربی بر روانش داشته باشد. امیدوارم در ادامه این مسیر هم موفق باشید و نقطه های تاریک اجتماع را بازهم با ذکاوت و دقت روی صحنه این برنامه ببرید.

زیر سقف دودی جدیدترین اثر پوران درخشنده است که با مضمونی اجتماعی به زودی در سینماها اکران میشود.

تبریک ویژه پوران درخشنده به احسان علیخانی

تبریک ویژه پوران درخشنده به احسان علیخانی
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 21
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 19 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف