نمناک ورزشفوتبال کاوه رضایی در جستجوی راه فرار از استقلال
کاوه رضایی ، شرط عجیب کاوه رضایی
کاوه رضایی برای تمدید قرارداد با استقلال درخواست افزایش مبلغ قراردادش را کرد که میتوان این مساله را راهی برای فرار او از استقلال و لژیونر شدن دانست.
تاریخ انتشار : 15 خرداد 1396

شرط عجیب کاوه رضایی برای تمدید قرارداد با استقلال

کاوه رضایی مهاجم تیم استقلال برای ماندن در این تیم و تمدید قراردادش شرطی عجیب پیش پای علیرضا منصوریان گذاشت. کاوه رضایی در لیگ برتر داخلی و آسیا ثابت کرده یک مهاجم معمولی نیست و بسیار تأثیرگذار است. کاوه رضایی تمرینات خود را حرفه ای دنبال می کند، زندگی حرفه ای و بی حاشیه ای دارد و در سال های اخیر هم حرفه ای قرارداد بسته است. مهم ترین مشکل او با استقلال تهران برای ادامه همکاری مسائل مالی و بدقولی باشگاه است.

کاوه رضایی به دنبال راهی برای لژیونر شدن

با وجود تمایل علیرضا منصوریان برای تمدید قرارداد کاوه رضایی با تیم استقلال تهران، مسئولان این باشگاه تاکنون نتوانسته اند با مهاجم آبی ها به توافق برسند.

اینگونه که به نظر می رسد کاوه رضایی به دنبال لژیونر شدن است و برهمین اساس به تازگی از مسئولان باشگاه استقلال درخواست کرده برای تمدید قرارداد وی، مبلغ پیشنهادی را افزایش دهند.


کاوه رضایی

کاوه رضایی مهاجم استقلال تهران

در واقع مهاجم استقلال قصد دارد با این شرط، زمینه ای را فراهم کند تا مسئولان باشگاه استقلال فکر تمدید قرارداد را از سر بیرون کنند.

حال باید با این شرط، وضعیت تمدید قرارداد رضایی با استقلال به کجا می رسد.

کاوه رضایی در جستجوی راه فرار از استقلال

کاوه رضایی در جستجوی راه فرار از استقلال
:
امتیاز : 2 تعداد رای : 10
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف