نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون تمرکز پرویز پرستویی و بابک حمیدیان در سکانس آخر بادیگارد + عکس
بادیگارد ، فیلم بادیگارد
عکسی از پرویز پرستویی و بابک حمیدیان را در حال تمرکز بر روی نقشهایشان قبل از فیلمبرداری سکانس پایانی بادیگارد ببینید.
بازدید : 3,610 نفر

 پرستویی و حمیدیان برای سکانس پایانی بادیگارد

فیلم سینمایی بادیگارد توانست نظر مخاطبان را به خود جلب کند، برخی از تصاویر از پشت صحنه این اثر بخشی از زحمایت سازندگان اثر را بازگو می کند.

فیلم سینمایی بادیگارد تازه ترین ساخته ابراهیم حاتمی کیا موردتوجه مخاطب قرار گرفته است اما نکته قابل توجه اقبال عموم مردم از این فیلم است شاید بسیاری از تماشاگران با تفکر و اندیشه فیلمساز همخوان نباشند و تفکیکی که فیلمساز در ارایه درست مفهوم «بادیگارد» با «محافظ شخصی» یا نمایش زندگی شخصی و تفکرات یک محافظ شخصی برایشان مساله مهم و درخور توجهی نباشد اما رعایت استانداردهای سینما، بازگو کردن قصه خوب، ایجاد فضاهای تعلیق ، کارگردانی درست فیلم، باعث شده است از فیلم لذت برده و دیدن آن را به دیگران توصیه کنند.

بابک حمیدیان و پرویز پرستویی

 بابک حمیدیان و پرویز پرستویی در سکانسی از فیلم بادیگارد

فیلم سینمایی بادیگارد با سختی ها زیادی ساخته شده فیلمی که دارای صحنه های اکشن است و در سینمای ایران سالهاست که نمایش صحنه های اکشن کمتر دیده شده است. این بار حاتمی کیا با طراحی درست صحنه های اکشن و کاملا مرتبط با وقایع فیلم توانسته یکبار دیگر توانمندی خود را به نمایش بگذارد.

بسیاری از کارشناسان و منتقدان صحنه پایانی فیلم را بسیار کارشده و دقیق می دانند اما این که چقدر سازندگان این اثر برای نمایش هر یک از صحنه ها به خصوص صحنه آخر که در تونل اتفاق می افتد زحمت کشیدند با تصاویر قابل نمایش نیست اما نکته حایز اهمیت تمرکز بازیگران برای ارایه درست حالات و روحیات کاراکترها است. شاید یک عکس توان منعکس کردن زحمات بازیگران برای حس گیری و ارایه درست شخصت نداشته باشد اما این قاب تصویر، حس غریبی دارد که اسماعیل حاتمی کیا عکاس فیلم در اختیار خبرگزاری فارس گذاشت تا گوشه ای از زحمات عوامل سازنده و بازیگران در این قاب قابل رویت باشد.

بابک حمیدیان و پرویز پرستویی

بابک حمیدیان و پرویز پرستویی

بابک حمیدیان برای ارایه هرچه درست تر نقش «میثم» (دانشمند هسته ای) و پرویز پرستویی برای ارایه شخصیت «حیدر ذبیحی» در سکانس آخر که در آن قرار است دانشمند هسته ای توسط تروریست ها به شهادت برسد اما حیدر با نثار جان خود مانع ترور این شخصیت می شود، متمرکز شدند. این عکس در شرایطی گرفته شده است که هر دو بازیگر در حال تمرکز بر روی نقشهایشان قبل از فیلمبرداری سکانس پایانی هستند.

فیلم صحنه های ناب بسیاری دارد و عکس های پشت صحنه آن تنها بخش کوچکی از زحمات بی دریغ سازندگان اثر برای رساندن پیام خالق «بادیگارد» به مخاطب امروز را بیان می کند.

تمرکز پرویز پرستویی و بابک حمیدیان در سکانس آخر بادیگارد + عکس

تمرکز پرویز پرستویی و بابک حمیدیان در سکانس آخر بادیگارد + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از فارس - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف