تمرین بازیکنان تیم ملی
بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران بعد از معطلی بیش از حد و پرواز طولانی به تاشکند رسیدند و از خستگی بیهوش شدند و خوابی طولانی داشتند. این سفر انقدرها هم لوکس و پنج ستاره نیست و این از محل تمرین این عزیزان مشخص است.

 بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران اولین روز تمرینات خود را در مسابقات تدارکاتی جام جهانی 2018 روسیه را با شرایطی نه چندان مناسب انجام دادند.

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی به تاشکند رسیده اند که معطلی بیش از حد و پرواز طولانی تا تاشکند حسابی آنها را خسته کرده بود تا جایی که آنها شب گذشته بیهوش شدند و خوابی طولانی را تجربه کردند.

 تیم ملی ایران در شرایطی خود را آماده بازی دوستانه مقابل ازبکستان می کند که به نظر سفر ملی پوشان به تاشکند آنقدرها هم که فکر می کردیم لوکس و پنج ستاره نیست. این تصاویر که مربوط است به گرم کردن بازیکنان تیم ملی در محوطه هتل امکانات هتلی کشور میزبان را هم نشان می دهد. جایی که فوتبالیست ها روی موکتی با طرح ببربنگال مشغول ریکاوری هستند. کاری برای رفع خستگی بازیکنان که سفرشان بی دلیل طولانی شده است.

تیم ملی فوتبال ایران با این شرایط فردا به دیدار حریفی می رود که قرار است اولین مسابقه تدارکاتی ما در راه جام جهانی 2018 روسیه باشد. دیداری که احتمالا کارلوس کی روش در آن جوان هایش را امتحان خواهد کرد. ایران بعد از این تمرین ریکاوری عصر امروز هم اولین تمرین با توپ خود را در زمین ورزشگاه اصلی برگزاری بازی ها برگزار خواهد کرد. 

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران

تمرین تیم ملی

بازیکنان تیم ملی

بازیکنان تیم ملی فوتبال

تمرین تیم ملی فوتبال

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران

تمرین بازیکنان تیم ملی فوتبال روی موکت ازبکستان! + تصاویر

3.824
این مطلب مفید بود ؟186
برگرفته از ورزش سه /ن
وبگردی