نمناک سبک زندگیکار و زندگی شیشه عینک آفتابی را چگونه تمیز کنیم؟
عینک آفتابی ، مایع تمیز کننده
معمولا روغن های طبیعی موجود در دست، صورت و مژه ها بر روی عینک آفتابی شما تجمع پیدا می کنند و همین باعث می شود که روی عینک یک لایه چسبنده از خاک و دوده ایجاد شود و باعث تاری دیدتان شده است. در این مواقع چه می کنید؟

پاک کردن شیشه عینک آفتابی در3 گام ساده

یکی از پر کاربردترین لوازم جانبی که هر فردی در گرمای طاقت فرسا تابستان به آن احتیاج دارد عینک آفتابی است. داشتن یک عینک آفتابی مناسب می تواند چشمان شما را از اشعه های مضر خورشید در امان نگه دارد. مطمئنا یکی از مهم ترین مشکلاتی که با عینک آفتابی خود دارید لک شدن و یا باقی ماندن اثر انگشتانتان بر روی فریم و یا شیشه آن باشد. در این مقاله به سه گام ساده تا تمیز کردن شیشه عینک آفتابی اشاره خواهیم نمود.

1- از مایع تمیز کننده شیشه عینک آفتابی و پارچه های میکرو فایبر استفاده کنید
اگر می خواهید عینک آفتابی تان مانند روز اول درخشان و تمیز دیده شود از مایع تمیز کننده و پارچه میکرو فایبر استفاده کنید. اگر هیچ کدام از این دو مورد را نداشتید از آب و مایع ظرفشویی به عنوان ماده پاک کننده و پارچه نخی به عنوان پارچه مخصوص استفاده کنید. توجه داشتید باشید که تنها از پارچه های نخی (پنبه ای) استفاده کنید در غیر این صورت شیشه عینک آفتابی شما خش بر می دارد.

2- اسپری تمیز کننده را به دو طرف شیشه عینک آفتابی تان بزنید
همواره هر دو شیشه را با ماده تمیز کننده پاک کنید چرا که کشیدن پارچه بدون ماده تمیز کننده باعث ایجاد خش بر روی شیشه عینک آفتابی تان خواهد شد.

3- از حرکت دایره ای برای تمیز کردن استفاده کنید
برای تمیز شدن شیشه و فریم عینک آفتابی خود همواره از حرکت دایره ای استفاده کنید و مطمئن شوید که تمام نقاط شیشه را با دستمال و ماده تمیز کننده به خوبی پاک نموده اید.

با گوشه پیراهن یا روسری خود برای تمیز کردن شیشه عینک آفتابی تان استفاده نکنید

عینک آفتابی

پاک کردن شیشه عینک آفتابی

نکات کلیدی در پاک کردن شیشه عینک آفتابی

– هرگز از بخار دهان (بازدم) و گوشه پیراهن یا روسری خود برای تمیز کردن شیشه عینک آفتابی تان استفاده نکنید چرا که باعث خش دار شدن آن می شود.
– هرگز از مواد شوینده، سفید کننده، سرکه و … برای تمیز کردن عینک آفتابی اسفاده نکنید چرا که باعث آسیب دیدن آن خواهد شد.
– هرگز از آب دهان به عنوان ماده پاک کننده شیشه عینک آفتابی استفاده نکنید.

شیشه عینک آفتابی را چگونه تمیز کنیم؟

شیشه عینک آفتابی را چگونه تمیز کنیم؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف