نمناک سبک زندگیخانه داری برای هر بخش از خودرو یک تمیزکننده مخصوص + روش تهیه
تمیز کننده خودرو ، نحوه برق انداختن لاستیک ماشین
بهترین تمیز کننده خودرو هم نمی تواند تمام اجزای داخلی و بیرونی اتومبیل شما را برق بیاندازد پس با دستورالعمل های این بخش برای شیشه ، کف ، بدنه ، لاستیک ها و ... ماشین تان پاک کننده درست کنید.

10 پشنهاد عالی برای تهیه تمیزکننده خودرو با مواد طبیعی

نگهداری تمیز ماشین و خوشبو کردن آن نیازمند صرف وقت زیادی است . مراقبت مناسب از وسایل نقلیه باعث می شود که رانندگی لذت بخشی را بدون بوی بد و گرد و خاک داشته باشید ، همچنین امروزه محصولات تمیز کننده ی ماشین قابل دسترسی است اما بهترین راه حل نیستند چون حاوی مواد شیمیایی فراوانی هستند به همین دلیل در زیر به شما راه های تمیز کردن ماشین را پیشنهاد می کنیم.

تمیز کننده خودرو برای شست و شوی ماشین :

شست و شوی ماشین در کارواش باعث می شود که سطح ماشین پر از مواد شیمیایی شود به همین دلیل توصیه می کنیم ماشین خودتان را بشوید صابون روغن زیتون کاملاً طبیعی و سالم است.

تمیز کننده خودرو برای تصفیه هوا و رفع بوی بد داخل ماشین :

یکی از راه های پیشنهادی ترکیب جوش شیرین با روغن است ، این ترکیب را داخل کوزه ی بریزید و در آب آن را سوراخ کنید تا بوی آن داخل ماشین بپیچد و بوی بد بیرون رود . کوزه را در محل امنی نگه دارید تا نشکند.

تمیز کننده خودرو

تهیه بهترین مواد تمیز کننده خودرو در منزل با ترکیبات طبیعی

تمیز کننده خودرو  و گرد زدایی با جارو :

نیازی نیست که از تجهیزات خاصی برای گرد روبی ماشین استفاده کنید . جاروی فومی و قلم مو رنگ همین کار را انجام می دهد برآمدگی ها و هواکش های ماشین هم را با چیزی بپوشانید که گرد و خاک نگیرد.

تمیز کننده خودرو و برق انداختن چرخ های ماشین با آب و سرکه :

محلول ساده ی با استفاده از مواد اولیه تهیه کنید و از آن برای درخشان کردن چرخ های ماشین بکار ببرید. آب و سرکه را به طور مساوی با هم ترکیب و درون اسپری بریزید و روی لاستیک ها اسپری کنید و با دستمال کهنه پاک کنید تا چرخ های درخشان داشته باشید.

تمیز کننده خانگی لاستیک های خودرو :

پاک کردن چرخ ها کار ساده ای نیست به همین منظور ترکیبی را به شما معرفی می کنیم :خمیری از جوش شیرین و آب درست کنید و با جاروی کارواشی روی چرخ ها بمالید و بعد لاستیک ها را با آب بشوید.

تمیز کننده طبیعی برای کف پوش ها و داخل خودرو :

نیازی به خرید محصولات شیمایی گران قیمت برای پاک کردن لکه ها نیست . تمام چیزی که برای پاک کردن کف پوش ها نیاز است ترکیب جوش شیرین با سرکه سفید است ، کف پوش ها را خیس کنید و با فرچه و این محلول کفش پوش ها را بشوید.

درست کردن تمیز کننده خودرو با استفاده از روغن زیتون :

روغن زیتون بهترین جایگزین اسپری های شیمیایی که قابلیت پاک کنندگی اثر انگشتتان را دارد است.

راه آسان برای از بین بردن موهای حیوانات :

موهای حیوانات بسیار آزار دهنده است درسته ؟ به لباس ها می چسپد و هرچه می شورید نمی رود داخل ماشین هم همین طور ممکن است مو به خود بگیرد که فضای داخل ماشین را کثیف و نامرتب نشان می دهد به همین منظور که بطری اسپری و اسکاج نیاز داریم.صندلی ها را با اسپری نم دار کنید و با اسکاج روی آن بکشید باعث می شود موها به اسکاج بچسپد و از بین برود.

تمیز کننده شیشه های خودرو با اسپری خانگی :

راه حل های بسیار ساده ی برای تمیزی شیشه ها در اختیارتان می گذاریم. مقداری سرکه را به بطری اسپری اضافه کنید و ان روی شیشه ها اسپری کنید اندکی بعد با روزنامه شروع به پاک کردن شیشه ها کنید که تفاوت را احساس خواهید کرد.

تمیز کردن برف پاک کن های ماشین :

به طور منظم از الکل برای تمیز کردن برف پاک کن ها استفاده کنید چون از لک دار شدن برف پاک کن ها به این وسلیه جلوگیری کرده اید.

اگر احساس کردید این موادی را که به شرح آن پرداختیم مفید است آن را در اختیار دوستان و اقوام قرار دهید.

برای هر بخش از خودرو یک تمیزکننده مخصوص + روش تهیه

برای هر بخش از خودرو یک تمیزکننده مخصوص + روش تهیه
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ز.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف