نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون محسن تنابنده در فیلم حلقه در خاک
محسن تنابنده ، سعید آقاخانی
فیلمبرداری حلقه در خاک طبقه گفته های کاگردان آغاز می گردد به زودی اما تاریخ مشخصی اعلام ننمود.
تاریخ انتشار : 18 آبان 1395
بازدید : 1,847 نفر

 «حلقه در خاک» با بازی محسن تنابنده کلید می خورد

کارگردان «پایان خدمت» گفت:همه چیز بر اساس برنامه پیش می رود و ما سعی داریم تا به زودی فیلمبرداری را آغاز نماییم. تاریخ دقیق مشخص نیست اما قطعاً اواخر آبان فیلمبرداری در اهواز شروع می شود.
 
حلقه درخاک
آغاز به کار پروژه حلقه درخاک

حمید زرگرنژاد کارگردان سینما با تایید اخبار منتشر شده درخصوص فهرست بازیگران «حلقه در خاک»، گفت:واقعیت امر این است که ما هیچ گونه اخباری را از سوی گروه منتشر نکرده ایم و من نمی دانم این اخبار چگونه منتشر شده است. اما حضور بازیگران اعلام شده در اخبار را برای حضور در «حلقه در خاک» تایید می کنم.

وی ادامه داد:فعلاً حضور داریوش ارجمند، محسن تنابنده، سعید آقاخانی، علیرضا جلالی تبار، میترا حجار و بهاره کیان افشار قطعی شده و طی امشب تا فردا سایر عوامل که آنها هم از ستارگان سینمای ایران هستند معرفی خواهند شد.

بازیگران

محسن تنابنده و داریوش ارجمند وسعیدآقاخانی و...بازیگران فیلم حلقه درخاک

کارگردان فیلم «پایان خدمت» داستان فیلم جدیدش را اینگونه تشریح نمود:درروستایی مرزی عراقی دختری به عنوان عروس رودخانه هور انتخاب می شود تا یک روز در هفته خود را به آب بسپارد و رودخانه قهرش نگیرد، امین معروف به سمور؛ قاچاقچی ایرانی عروس هور را می دزدد.

این مستندساز ادامه داد:این فیلم در روزهای ابتدایی جنگ اتفاق می افتد. فضای حاکم بر فیلم فضای دفاع مقدس است اما من به شخصه فیلم را عاشقانه ای در فاضی جنگ می بینم.

وی افزود:همه چیز بر اساس برنامه پیش می رود و ما سعی داریم تا به زودی فیلمبرداری را آغاز نماییم. تاریخ دقیق مشخص نیست اما قطعاً اواخر آبان فیلمبرداری در اهواز شروع می شود.

زرگرنژاد این فیلم را از جنس مردم دانست و خاطرنشان کرد:این فیلم قصه بسیار جذابی دارد و کشش خوبی ایجاد می کند. این فیلم برای مردم است و نقش مردم در آن بسیار زیاد است. فیلمی که صرفاً اتفاق مردانه و عملیاتی نیست و خانواده به طور مستقیم با آن درگیر هستند.

محسن تنابنده در فیلم حلقه در خاک

محسن تنابنده در فیلم حلقه در خاک
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از سینما خبر /ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف