نمناک بهداشت و سلامتتغذیه تناسب اندام و کاهش وزن با نان چه رنگی؟
کاهش وزن ، نان مناسب برای کاهش وزن
نان پایه ثابت تغذیه ما و انتخاب درست آن ضامن سلامتی است که در این مطلب خواهید خواند که بهترین و پرخاصیت ترین نان ها حتی در کاهش وزن کدامند.

چه نوع نانی برای کاهش وزن مناسب تر است؟ 

 

زمانی که رژیک غذایی تناسب وزن را دنبال می کنید و یا به اصطلاح تو رژیم هستید و نان سفید را به عنوان غلات اصلی مصرف می کنید شما سخت تر لاغر می شوید و به تعبیر متخصصان تغذیه ای اروپا راحت تر چاق می شوید این نتیجه ای است که بعد از مطالعات بر روی آرد سفید به دست آمده است که بهتر است بدانید که:

محققان بعد از انجام مطاعاتی بر روی 9200 انسان در اسپانیا و کشورهای اروپای مرکزی به صورت مطالعه در مورد عادات غذایی 5 ساله آنها دریافتند افرادی که از نان های تیره رنگ در کنار نان های سفید استفاده می کنند کم تر در معرض ریسک اضافه وزن قرار می گیرند این در حالی است که افرادی که نان اصلی مصرفی آنها نان سفید است 40 درصد بیشتر مستعد اضافه وزن هستند.
 
نان

 رنگ مناسب نان برای کاهش وزن

 
 
رابطه عجیب و خواصی بین خوردن نان و اضافه وزن وجود دارد که در واقع این نوع نان است که رابطه را ایجاد می کند و اصل داشتن کربوهیدرات و فیبر موجود در ترکیبات نان عامل اصلی است.
پروفسر گونزالس استاد دانشگاه ناوارا اسپانیا معتقد است که نان سفید دو واحد پروتزین بیشتر در روز محسوب می شود و پروتئین بیشتر برابر است با افزایش وزن بیشتر.
 

تناسب اندام و کاهش وزن با نان چه رنگی؟

تناسب اندام و کاهش وزن با نان چه رنگی؟
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 184
منبع : اختصاصی نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 169 15
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف