نمناک اخبارحوادث تنبیه عجیب کودک، توسط راننده سنگدل
راننده سنگدل ، زیر گرفتن
راننده سنگدل با تعقیب دو کودک و زیر گرفتن یکی از آنها صحنه ای دلخراش را رقم زد.
تاریخ انتشار : 28 اسفند 1395

راننده سنگدل برای تنبیه پسربچه، او را با خودرو زیر گرفت

انتشار ویدئویی تکان دهنده از زیر گرفتن عمدی یک پسربچه از سوی مرد 54 ساله روس، کاربران اینترنتی را در بهت و ناباوری فرو برده است.
فیلم منتشرشده دو پسربچه را در حال بازی با تفنگ اسباب بازی در نزدیکی شهر «سن پترزبورگ» روسیه، نشان می دهد. یک خودروی مشکی رنگ به دلیل آنکه این دوپسربچه با تفنگ خود به سوی آن نشانه رفته بودند، به تعقیب آن ها می پردازد. زمانی که پسربچه ها از ترس پا به فرار می گذارند، راننده سنگدل یکی از آن ها را تعقیب می کند و درنهایت او را با خودرویش زیر گرفته و به وسط خیابان پرتاب می کند.

راننده سنگدل

زیر گرفتن کودک توسط راننده سنگدل

این مرد 54 ساله به همین اکتفا نمی کند و پس از خروج ازخودروی خود، پسربچه را کشان کشان به سوی خودرو می برد و وی را وادار می کند تا رسیدن پلیس، بر روی زمین زانو بزند.

جالب اینجاست که نیروهای پلیس پس از حاضر شدن در صحنه تصادف، این راننده سنگدل را بازداشت نمی کنند و تنها پسربچه را به همراه خودشان می برند.

پدر این پسربچه به خبرنگاران گفت پس از آنکه پلیس فرزند وی را تحولیش داده به حادثه تصادف وی هیچ اشاره ای نکرده است. کمیته تحقیقات با اشاره به پیگیری قضایی این جنایت، از انجام تحقیقات درخصوص رفتار نیروهای پلیس در این رویداد تأمل برانگیز، خبر داد.

تنبیه عجیب کودک، توسط راننده سنگدل

تنبیه عجیب کودک، توسط راننده سنگدل
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف