نمناک اخبارجامعه واکنش وزیر آموزش و پرورش به تنبیه دانش آموزان در الیگودرز
تنبیه دانش آموزان ، کتک زدن دانش آموزان الیگودرز
تنبیه دانش آموزان هنرستانی در الیگودرز لرستان واکنش جدی وزیرآموزش پروش را به دنبال داشت. آقای فانی بعد از عذرخواهی از این اتفاق در رابطه با برخورد با معلم خاطی گفت.
تاریخ انتشار : 24 آذر 1394
بازدید : 3,621 نفر

واکنش وزیر آموزش پروش به تنبیه دانش آموزان هنرستانی در الیگودرز

روز گذشته فیلمی در خصوص تنبیه چند دانش آموز توسط معلمی در الیگودرز استان لرستان در رسانه ها منتشر شد که امروز علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه مراسم تقدیر از معلمان پژوهنده برتر که در مدرسه دارالفنون برگزار شد، در واکنش به انتشار این فیلم در پاسخ به خبرنگار ایلنا، گفت:من شب گذشته از طریق صدا و سیما این فیلم را مشاهده کردم و من هم متاثر شدم.

وی افزود:عذرخواهی می کنم که هنوز چنین اتفاقاتی را در بعضی از مدارس شاهد هستیم و امیدوارم مسیر حرکت و روالی که پیش می رود رو به کاهش باشد و به صفر برسد.

وزیر آموزش و پرورش با تاکید براینکه با معلم خاطی برخورد شده است، اظهار داشت:اداره رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش با این معلم خاطی به شدت برخورد کرده است و امیدواریم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی در مدارس نباشیم.

فانی در پاسخ به سوال دیگری مبنی براینکه چرا هنوز نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام نشده است، گفت:در این رابطه تمامی کارها انجام شده و منتظر هستیم؛ تکمیل ظرفیت ها در استان ها انجام شود و پس از آن نتایج را اعلام خواهیم کرد.

واکنش وزیر آموزش و پرورش به تنبیه دانش آموزان در الیگودرز

واکنش وزیر آموزش و پرورش به تنبیه دانش آموزان در الیگودرز
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 8
برگرفته از ایلنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف