نمناک اخبارحوادث مرگ دانش آموز دختر 11 ساله بر اثر تنبیه معلم
تنبیه دانش آموز ، مرگ دانش آموز
تنبیه دانش آموز پایان تلخی داشت ، معلم یکی از دبستان های خصوصی بعد از اشتباه دانش آموز خود او را تنبیه کرد ؛ اقدامی که عواقب دردناکی به همراه داشت.
تاریخ انتشار : 19 بهمن 1396

مرگ دانش آموز 11 ساله هندی براثر تنبیه معلم!!

برخلاف قانون های جدی و برخوردهای شدید با معلمانی که به دلیل تنبیه بدنی دانش آموزان از آنها شکایت شده است بازهم برخی از این گروه مهم جامعه متاسفانه چنین رفتار زشتی را انجام می دهند که متاسفانه گاهی منجربه اتفاقات تلخ می شود ، مثل مرگ تلخ دختر 11 ساله ای که بعد از تنبیه توسط معلمش بیهوش شد.
In a shocking incident, an 11-year-old girl died allegedly after being slapped by a teacher of a private school two days earlier, police said
تنبیه دانش آموز

مرگ تلخ دانش آموز دختر 11 ساله براثر تنبیه بدنی توسط معلمش

در یک اتفاق شوکه کننده دختر 11 ساله براثر تنبیه بدنی توسط معلم جان خود را از دست داد ، به گزارش ایندین تایمز و به گفته ی مسئولان "PTI" تنبیه بدنی یکی از دانش آموز مدارس خصوصی (غیرانتفاعی) بخش "راسدا" خبرساز شد .
دختر 11 ساله دانش آموز پایه پنجم ابتدایی بعد از تنبیه توسط معلم خود که طبق گزارش یک ضربه محکم به صورتش بوده بی هوش شد و به بیمارستان منتقل شد و بعد از یک روز بستری شدن در بخش مراقبت های ویژه فوت کرد.
به گفته ی خانواده ی دانش آموز ،دخترشان بعد از بیهوش شدن به بیمارستان منتقل می شود اما به دلیل شدت ضربه ای که به او وارد شده و به گفته ی پزشکان براثر ترس و استرس شدید به اغما رفت و یک روز بعد جان خود را از دست داد.
واکنش های تند مردم مقابل مدرسه باعث حساسیت بیشتر این مسئله شده به طوریکه مقامات مسئول کشور هند خواستار رسیدگی جدی به این اتفاق تلخ شدند.

مرگ دانش آموز دختر دبستانی براثر تنبیه معلم

مرگ دانش آموز دختر 11 ساله بر اثر تنبیه معلم
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 43
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 32 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف