نمناک اخبارحوادث اجیر کردن 3 تبهکار برای تنبیه شوهر جوان!
شوهر ، قتل
زن جوانی که برای انتقام گرفتن از همسرش سه پسر جوان را اجیر کرده بود نمیدانست در جریان این تنبیه شوهرش به قتل خواهد رسید.
تاریخ انتشار : 5 اردیبهشت 1394
بازدید : 3,271 نفر

شامگاه 31 فروردین امسال، ماموران پلیس آگاهی شهرستان قائمشهر در استان مازندران در جریان فوت مشکوک مرد جوانی در یکی از بیمارستان های این شهر قرار گرفتند. تیم جنایی پس از حضور در بیمارستان دریافتند، مرد 30 ساله به نام «مهرداد» با ضربه های چاقو به قتل رسیده است.

ماموران در ادامه به تردد پسر 17 ساله به نام «سعید» در حوالی بیمارستان مشکوک شده و او را دستگیر کردند.

پسر نوجوان در ابتدا منکر هرگونه اطلاعی از ماجرا شد اما در ادامه لب به اعتراف گشود و گفت:مقتول و همسرش با یکدیگر اختلاف داشتند و مهرداد پس از خروج از خانه مادرزنش هدف چاقوی افراد ناشناس قرار گرفت و من برای بررسی وضعیت او به اینجا آمدم.

ماموران که متوجه تناقض گویی پسر نوجوان شده بودند، همسر 25 ساله مقتول به نام «الهه» را دستگیر کردند که او در بازجویی ها گفت:همسرم همیشه مرا کتک می زد و من به دنبال راهی برای انتقام بودم. از سعید خواستم چند نفر را برای کتک زدن شوهر اجیر کند و برای این کار چهار میلیون تومان به او دادم. سعید هم با همدستی دو نفر همسرم را با چاقو زد. من قصد کشتن او را نداشتم و فقط می خواستم انتقام بگیرم و او را تنبیه کنم.

دو متهم دیگر پرونده هم از سوی ماموران دستگیر شدند که در بازجویی ها به ارتکاب قتل اعتراف کردند. آنها مدعی شدند، ضربه های مرگبار را «سعید» به بدن مقتول وارد کرده بود.

سردار مسعود جعفری نسب، فرمانده انتظامی استان مازندران گفت:متهمان پس از اعتراف به جرم خود با قرار قانونی روانه زندان شدند.

اجیر کردن 3 تبهکار برای تنبیه شوهر جوان!

اجیر کردن 3 تبهکار برای تنبیه شوهر جوان!
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از جام جم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف