نمناک سرگرمیگوناگون تنبیه عجیب دانشجویان بی انضباط + عکس
تنبیه عجیب ، تنبیه دانشجویان
در یکی از کالج های استان مرکزی هونان پرسنل این مرکز آموزشی اقدام به تنبیه عجیب دانشجویان کردند که در ادامه جزئیات آن را می خوانید.
بازدید : 2,604 نفر

تنبیه عجیب دانشجویان بی انضباط چینی

اقدامات چینی ها چه در صنعت تکنولوژی و چه در چیزهای پیش پا افتاده همیشه و در همه حال عجیب بوده چنانچه گاهی اوقات شاهد اخباری عجیب مبنی بر اقدامات چینی ها هستیم که چیزی جز بهت و حیرت به دنبال ندارد،به تازگی نیز خبر جدیدی دربارۀ گروهی از دانشجویان کالجی در استان مرکزی «هونان» در چین، جریمه سختی در ازای بی انضباطی پرداخته اند در رسانه ها پیچیده است.

معلمانِ این دانشجویان، آنها را وادار کردند در حالی که خود را داخل لحاف های پَر و ضخیم پیچیده اند در هوای گرم و فضای آزاد روی زمین بخوابند.

تنبیه عجیب

بنابراین گزارش، چند روز قبل بیش از 20 دانشجوی دختر به دلیل اینکه رختخواب های خود را مرتب یا اتاق هایشان را تمیز نکرده بودند به این شیوه تنبیه شدند. همچنین مربیان این کالج برخی دیگر از دانشجویان را وادار کردند در حالی که سطل هایی را روی سرشان گذاشته و لحافی به دور خود پیچیده بودند و در شرایطی که حدود 2000 نفر از هم کلاسی هایشان نیز آنها را تماشا می کردند در محوطه وسیعی بدوند. این گروه نیز بیشتر دانشجوی پسر بودند.

به گزارش روزنامه دیلی میل، این نمایش های تحقیرآمیز از سوی معلمانی برنامه ریزی شدند که قصد داشتند دانشجویان بی انضباط و شرکت کننده در برنامه های آموزش نظامی اجباری در این کالج را وادار به رعایت نظم کنند.

پرسنل «کالج حرفه ای زبان های خارجی هونان» ادعا کردند که به این دانشجویان پیش تر تذکر شفاهی داده شده بود اما به رغم این تذکرها، هیچ اصلاحی در رفتار آنها مشاهده نشد.

مسئولان این کالج در عین حال که معتقدند این دانشجویان بر حسب ضرورت تعلیم خواهند دید و منضبط خواهند شد اما تلاش می کنند اطمینان دهند که این تنبیه ها متناسب با خطاهای دانشجویان در نظر گرفته می شوند.

آموزش نظامی سختگیرانه برای تمامی دانشجویان و دانش آموزان مقطع دبیرستان در چین اجباری است به گونه ای که به نظر می رسد در ارتش هستند. در حالی که در گذشته طول این دوره های آموزشی بیش از یک سال بوده اما در حال حاضر در مجموع این دوره ها حدود یک ماه طول می کشند.

تنبیه عجیب دانشجویان بی انضباط + عکس

تنبیه عجیب دانشجویان بی انضباط + عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از ایسنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف