نمناک سرگرمیگوناگون تنبیه زشت دانش آموز توسط معلم زن لو رفت +تصاویر
تنبیه معلم زن ، کتک زدن دانش آموز توسط معلم
رفتار زشت خانم معلم با دانش آموزش در کلاس توسط دوربین تبلت یکی از بچه ها فاش شد ، تنبیه معلم زن با واکنش های شدیدی همراه شد تا تاوان سنگینی بدهد.

تنبیه و کتک زدن وحشیانه دانش آموزان توسط معلم!

ماجرای تنبیه معلم زن بعد از انتشار فیلمی که مخفیانه توسط یکی از دانش اموزان گرفته شده بود فاش شد تا او از مدرسه اخراج شد.

We are going to fight":Female teacher smashes shoe over pupil's head as horrified classmates watch on

تنبیه معلم زن

معلم زن در حال تنبیه بدنی دانش آموز پایه ابتدایی  

رفتار زشت و تنبیه بدنی دانش آموزان توسط معلم زن

بر اساس نظر کارشناسان دوران ابتدایی با توجه به روحیات دانش آموزان اکثر مدارس از معلمان زن استفاده می کنند چرا که این نیروهای آموزشی بهتر می توانند با کودک ارتباط برقرار کنند اما همیشه اینطور نیست و یک معلم خانم هم می تواند خشونت به خرج دهد به عنوان مثال

"مارین پرز" معلم زنی که دانش اموز مقطع ابتدایی خود را با کفش تنبیه کرد مصداق این گفته است ، معلمی که به دلیل تنبیه بدنی دانش آموزش اخراج شد.

 به گزارش سان این اتفاق در یکی از مدارس مرکز مکزیک رخ داده است و ماجرا از این قرار است که یکی از دانش اموزان تکلیف درس هنر خود را انجام نداده و معلم عصبی برای تنبیه او کفشش را از پا درآورده و شروع به کتک زدن دانش آموز می کند ، در حالیکه این رفتار زشت را انجام می دهد مدام تکرار می کند که "این یک جنگ است بین من و تو ، می خواهی دعوا کنی ؟ بزن همین حالا!

تنبیه معلم زن

تصاویر لو رفته از کلیپ مخفی تنبیه معلم زن در مدرسه ابتدایی

جملات و رفتار معلم موجب شد تا دانش آموزان که همگی وحشت کرده بودند دست از کار کشیده و ساکت به او نگاه کنند ، در میان آنها یکی با استفاده از تبلت خود فیلمبرداری کرده و به والدینش نشان داد. انتشار این کلیپ تنبیه دانش آموز مسئولان را مطلع ساخت تا با اخراج معلم خاطی مسئله پایان یابد.

معلم زنی که شاگردش را با کفش تنبیه می کرد + عکس

تنبیه زشت دانش آموز توسط معلم زن لو رفت +تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 53
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 45 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف