نمناک اخبارجامعه تنبیه معلم پرده گوش دانش آموز را پاره کرد
تنبیه معلم ، معلم
پدر دانش آموز از روز حادثه می گوید که تنبیه معلم آن هم برای یک اشتباه که اکثر دانش آموزان مرتکب شده بودند، پسرش دچار پارگی پرده گوش شد.
تاریخ انتشار : 18 آبان 1395

حادثه تلخ دانش آموز زنجانی با تنبیه معلم 

گوش حسین کشاورز دانش آموز پایه هفتم مدرسه خاتم الانبیاء شهر دندی در شهرستان ماهنشان بر اثر تنبیه معلم خود پاره شد. این اتفاق که در 14 مهرماه امسال به وقوع پیوسته و پدر حسین را حسابی از کار زندگی انداخته و آموزش و پرورش نیز به گفته وی صدایش را در نمی آورد.

در روز 14 مهرماه گویا معلم حسین و برخی از معلمان این مدرسه چند ساعتی دیر به سر کلاس رفتند و دانش آموزان نیز با این فکر که دیگر امروز معلم نخواهد آمد به منزل برمی گردند اما بعد از مدت کوتاهی خبر می رسد که معلم آمده که دانش آموزان دوباره راهی مدرسه می شوند.

زمانی که حسین سر کلاس می رود معلم (ب_الف) این دانش آموز را مورد تنبیه قرار می دهد که بر اثر آن گوش حسین پاره می شود.

پدر حسین گفت:از دست معلم شکایت کردم و معلم که در نخستین جلسه دادگاه شرکت نکرد بعد از جدی تر شدن قضیه و نظر دادگاه بر صادر شدن حکم جلب مجبور شد به دادگاه بیاید.

وی افزود:پزشکی قانونی هم نظرش را داده و قرار است یک ماه دیگر معاینه مجدد انجام دهند.

پدر دانش آموز مدرسه خاتم الانبیاء شهر دندی با بیان اینکه به آموزش و پرورش هم نامه داده ام، عنوان کرد:آنها قصد سرپوش گذاشتن بر این موضوع را داشتند و درخواست داشتند که شکایت نکنم و فکر می کنم آموزش و پرورش استان را در جریان نگذاشتند.

کشاورز ابراز کرد:می خواهم بدانم آیا معلم با پسر من مشکل دارد و یا اینکه خودش مشکل روانی دارد.

وی با بیان اینکه یک ماه است از کار و زندگی افتاده ام، اظهار داشت:اگر بلایی سر پسرم بیاید تکلیف چیست، پزشکان گفته اند اگر به گوش حسین آب برود امکان مشکلات روانی و عقلی وجود دارد.

طبق گفته پدر حسین مسئولان آموزش و پرورش شهرستان ماهنشان بعد از این اتفاق حتی برای جویا شدن حال این دانش آموز هم به خانواده کشاورز سر نزده اند.

وی با گلایه از مسئولان آموزش و پرورش گفت:فکر می کنم از سادگی و بی سواد بودن من سوء استفاده می شود.

تنبیه معلم پرده گوش دانش آموز را پاره کرد

تنبیه معلم پرده گوش دانش آموز را پاره کرد
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 17
برگرفته از تسنیم / ن
این مطلب مفید بود ؟ 12 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف