نمناک اخبارجامعه تنبیه وحشتناک معلم ورزش برای دانش آموزان + تصاویر
تنبیه معلم ، تنبیه دانش آموزان
معلم ورزش برای آنکه دانش آموزانش قوانین سخت او را دنبال کنند به طرز وحشتناکی انها را تنبیه کرد. تنبیه خونین توسط معلم عاقبت تلخی برای معلم ورزش داشت.
تاریخ انتشار : 12 آذر 1394
بازدید : 13,352 نفر

ماجرای تنبیه خونین معلم ورزش برای دانش آموزانش

نخستین بار این مسئله زمانی علنی شد که تصاویری از دستان خونین دانش آموزان تنبیه شده ی مدرسه راهنمایی ژیجیانگ چین به دست والدین بچه ها رسید. ظاهراً پس ازآنکه بچه قصد داشتند از کلاس ورزش آن روز فرار کنند به شدت توسط مربی تربیت بدنی تنبیه شدند.

این معلم بسیار سخت گیر که در مدرسه ای در ناحیه ی باوآنِ شِنژن واقع در یکی از استان های جنوب چین تدریس می کند، تصمیم داشته برخی قوانین را به مغز نوجوانان فرو کند و برای همین به عنوان تنبیه مجبورشان کرد روی دستانشان راه بروند. جالب این است که در برابر خشم بر حقِ والدین معترض، خود دانش آموزان از معلمشان دفاع کردند، این تنبیه را درست دانستند و حتی از والدینشان خواستند برای اعتراض به مدرسه نیایند.

هرچند بعداً آموزش و پرورش منطقه از معلم خاطی و مسئولین مدرسه خواست از والدین عذرخواهی کنند و آن ها نیز به صورت جداگانه از هر یک از والدین معذرت خواهی کردند.

تصاویر نتیجه تنبیه خونین معلم ورزش برای دانش آموزانش در چین

تنبیه خونین معلم

تنبیه خونین معلم

 

تنبیه معلم ، تنبیه بدنی خونین معلم ورزش برای دانش آموزانش

تنبیه وحشتناک معلم ورزش برای دانش آموزان + تصاویر
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 36
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 26 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف