تنبیه پسر چینی
سخت گیری عجیب مادر اهل کشور چین با پسر بچه دانش آموز خود، پای پلیس را به این ماجرا باز کرد.

سخت گیری مادر چینی با پسر دانش آموزش

مادری، پسر بچه 12 ساله خودش را برای اینکه در امتحان نمره کافی نیاورده است، وسط یک خیابان شلوغ رها می کند. یک مادر سخت گیر چینی از شهر لویانگ گزارش می کند که؛"پسر بچه خود را در وسط یک خیابان شلوغ رها کرده است، به این دلیل که در امتحانی 81درصد از نمره را گرفته و به اندازه کافی خوب نبوده است".

تنبیه پسر دانش آموز توسط مادر چینی

افسران پلیس منطقه لویانگ، متوجه پسر بچه ای شدند که در خیابان، نزدیک به جایی است که مادرش قبل از رانندگی رها کرده بود، پریشان و گریان است. عابران پیاده ای که شاهد ماجرا بودند، گزارش داده اند؛ زنی را دیده اند که ماشین خود را در این منطقه متوقف می کند، پسر را بیرون می اندازد و قبل از اینکه آنجا را ترک کند، پسرش را کتک می زند.

فیلم های دوربین نشان می دهد که افسران وظیفه شناس پلیس در حال تلاش برای یافتن موضوع ماجرا و رفع آن هستند. آنها بعدا به مقامات محلی گزارش داده اند که پسر بچه به دلیل نگرفتن نمره 95 درصدی قبولی که مادرش از آخرین امتحان او انتظار داشته ، تنبیه و رها شده شده است. افسران او را به ماشین خود می برند و سوالاتی می پرسند:پسرک 12 ساله که یانگ نام داشته است و تصویرش را در سرگرمی نمناک می بینید ، می گوید بله درست است، من امتحانم را خوب ندادم.

سخت گیری مادر

سخت گیری مادری با پسر دانش آموزش

شاهدان که ماجرا را از نزدیک دیده بودند، چهره زن را شناسایی کردند و شماره پلاک خودرو او را برداشته بودند. افسران با او تماس گرفتند، اما زن بی میلی خود را نسبت به برگرداندن پسر ابراز کرد و گفت که دیگر هرگز او را نمی خواهد و شما می توانید همه چیز را به او بگویید. این یک واقعیت شناخته شده است که امتحانات چین بسیار جدی است و آزمون ملی گائوکائو برای شکل گیری آینده میلیون ها دانش آموز مسئول است.

اما در بسیاری از موارد باعث واکنش اینچنینی و غیر قابل قبول والدین آنها می شود. پس از انتشار این اخبار، کاربران هر کدام نظریات متفاوتی داشتند، یکی از آنها نوشته است؛ واقعا چه مادران بی مسئولیت و بی مهری پیدا می شوند. عده ای دیگر نوشته اند که؛ باید صبور باشید و فرزندانتان را به بهترین شکل راهنمایی کنید، نه اینکه او را رها کنید.

 

تنبیه عجیب پسر چینی توسط مادرش

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
برچسب :
نظرات
وبگردی