نمناک سرگرمیگوناگون کار خطرناک پسر بچه چینی پس از تنبیه شدن + عکس
تنبیه پسر چینی ، حمایت از حقوق کودکان
پسربچه 12 ساله چینی که به دلیل خوابیدن زیاد توسط پدرش تنبیه شده بود دست به کار عجیبی زد وتصمیم گرفت روی لبه ی بیرونی پنجره ی اتاقش واقع در طبقه ی 5 آپارتمان محل سکونت شان بخوابد.

واکنش خطرناک پسر خوش خواب به تنبیه پدرش

ویدئویی از روش عجیب یک پدر برای تنبیه پسرش در فضای مجازی منتشر شده است که مسئولان حمایت از حقوق کودکان را به واکنش وادار کرد ، ویدئویی که نشان می دهد یک پسر نوجوان روی طاق پنجره ای در طبقه 5 ساختمانی در چین خوابیده است ، اما این کار خطرناک او هیچ ارتباطی به تنبیه و پدرش نداشت بلکه قصه چیز دیگری بود ، ماجرا چه بود؟

نتیجه ی عجیب قانون پدر چینی برای تنبیه پسرش

تنبیه پسر چینی
تنبیه بی رحمانه پدر چینی برای پسرش
براساس گفته ی شاهدان این پسر 12 ساله به دلیل خوابیدن زیاد توسط پدرش تنبیه شده بود و اجازه نداشت بیش از حد و بعد از ساعت مقرر در رختخواب بماند برای همین باید در ساعت مشخصی از اتاق خواب ش بیرون می آمد اما از آنجا که علاقه ی او به خواب بیشتر از این حرفها بود تصمیم گرفت در این شرایط خطرناک و روی لبه ی بیرونی پنجره ی اتاقش واقع در طبقه ی 5 آپارتمان محل سکونت شان بخوابد.
طبق گزارشات ویدئوی منتشر شده از نتیجه ی عجیب قانون پدر چینی برای تنبیه پسرش در "جانگو سیتی" ضبط شده است.

نتیجه خطرناک تنبیه پسر بچه چینی

کار خطرناک پسر بچه چینی پس از تنبیه شدن + عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
منبع : بخش سرگرمی نمناک / ن / ف
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف