نمناک سرگرمیگوناگون تنبیه عجیب کارمندان شرکت چینی با کدوی تلخ
تنبیه کارمندان ، کدوی تلخ
این شرکت چینی به طرز عجیبی کارمندان تنبل خود رامجازات میکند . مدیر شرکت تلخ ترین کدو ها را به خورد آنها میدهد تا تنبلی نکنند.

عجیب ترین روش تنبیه کارمندان در چین

 
اگر سر کار میروید و فکر میکنید که رئیس بدی دارید احتمالا بعد از دیدن این آلبوم برای دست بوسی به خدمتش خواهید رفت چون شاید نسبت به این رئیس چینی خیلی مهربان بنظر برسد.
مدیر یک شرکت دکوراسیون چینی کارمندانی را که خوب کار نمی کنند در مقابل کارمندان دیگر مجبور به خوردن کدوی تلخ می کند.

به زعم مدیران شرکت، این کار غیرمعمول به منظور ایجاد انگیزه در کارمندان برای کار بیشتر و رسیدن به موفقیت صورت می گیرد. این شرکت به عمد بزرگ ‍ترین و تلخ ترین کدوها را از بازار می خرد تا کارمندان تنبلش بیشتر اذیت شوند.
 
تنبیه کارمندان

تنبیه کارمندان با کدو تلخ

 
کدوی تلخ نوعی سبزیجات شبیه خیار است که اغلب در غذاهای چینی استفاده می شود ولی به ندرت به صورت خام خورده می شود چون به شدت تلخ است.
به گفته کارمندان این اولین بار نیست که این شرکت اینگونه تنبیه را برای آنها در نظر می گیرد. پیش از این تمرین بشین پاشو، دویدن دور دفتر کار و شنا سوئدی، مجازاتی بود که برای آنها اعمال می شد تا اینکه رویکرد مدیران تغییر کرد و خوردن کدوی تلخ در دستور کار قرار گرفت.
 
تنبیه کارمندان

کدو تلخ

 
البته به نظر می رسد اینگونه تنبیه ها جوابگو نیست چون کارمندان پس از مدتی به دلیل حقوق کم، فشار زیاد کار و تنبیه در مقابل بقیه همکاران، این شرکت را ترک می کنند.

تصاویر این مجازات در سایت Weibo چین منتشر شد و کاربران به سرعت به آن واکنش نشان دادند.
 
تنبیه کارمندان

تنبیه کارمندان یک شرکت چینی

 
این اولین بار نیست از اینگونه اتفاقات در چین می افتد. پیش از این نیز یک شرکت چینی کارمندانش را جلوی بقیه همکاران به صف و با چوب آنها را تنبیه بدنی می‎کرد.

تنبیه عجیب کارمندان شرکت چینی با کدوی تلخ

تنبیه عجیب کارمندان شرکت چینی با کدوی تلخ
:
امتیاز : 2.2 تعداد رای : 9
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف