نمناک سرگرمیدیدنی ها تنبیه چندش آور کارمندان + تصاویر
کارمندان ، شرکت چینی
یک کمپانی چینی برای تنبیه کارمندانش از شیوه عجیب و غیر معمول لیوان پر از کرم و عنکبوت استفاده کرد.
بازدید : 1,963 نفر

تنبیه کارمندان با بشقاب کرم و عنکبوت

یک شرکت چینی کارمندانش را با روشی غیر معمول تنبیه میکند . در این شرکت کارمندان به ازای از دست دادن هر مشتری باید بشقابی از عنکبوت و کرم را بخورند که به نظر چندش آورترین کار دنیا می آید .
این روش غیر معمول تنبیه باعث اعتراض عده زیادی از کارمندان این شرکت شد . رئیس این شرکت کارمندانش را به ازای از دست دادن هر مشتری به شکل عجیبی تنبیه می کند و آنها را وادار به خوردن کرم و عنکبوت میکند . یک کمپانی چینی برای تنبیه کارمندهایش از راه عجیبی استفاده کرده که حالا باعث اعتراض افرادش شده است. به طور کلی کمپانی های چینی به تنبیه های غیرعادی و عجیبی که برای کارمندهایشان در نظر می گیرند، معروف هستند. اما به تازگی عکس ها و اخباری منتشر شده است که نشان می دهد جدیدترین تنبیه یکی از این کمپانی علاوه بر اینکه خیلی عجیب است، باعث تحقیر کارمندان می شود و حتی ممکن است مشکلات فیزیکی برای آن ها به وجود آورد.
 
این تحقیر از میدان پلازا در شهرستان هانژانگ اتفاق افتاد، جایی که در حدود 60 نفر از کارمندان یک کمپانی جمع شده بودند و مردی که کیسه ای پلاستیکی پر از کِرم زنده حمل می کند، از راه می رسد، سپس تعدادی از آن ها را در یک لیوان می ریزد و به کارمندی که نتوانسته به هدف فروش شرکت دست پیدا کند می دهد و به عنوان تنبیه از او می خواهد همه لیوان را بخورد!
تنبیه کارمندان

تنبیه کارمندان با بشقاب کرم و عنکبوت

در هر گردهمایی برای تنبیه کارمندان تقریبا پنج یا 6 نفر لیوان را سر می کشند و یکی از کسانی که که این اتفاق برایش افتاده، می گوید که هر کسی که تنبیه می شود باید در ازای هر مشتری که از دست می دهد، چهار عدد کِرم بخورد.
 
این شیوه تنبیه کردن چندان خوشایند نیست و حتی ممکن است مشکلات جسمی برای افراد به وجود بیارود، مخصوصا اینکه یک بار این تنبیه برای خانم بارداری در نظر گرفته شده بود و او که نگران سلامت بچه اش بود، از این کار امتناع می کرد تا سرانجام یکی دیگر از همکاران برای کمک به او حاضر شد به جایش لیوان کرم را بخورد.
تنبیه کارمندان

تنبیه کارمندان به سبک چینی ها

عکس هایی که از این مراسم تنبیه عجیب منتشر شده را کسانی که از اطراف آن ها عبور می کنند، گرفتند و حالا با استفاده از همان ها این کارمندان برای شکایت دست به کار شده اند. رسانه ها هم آن را همراهی کرده اند و نکته جالب توجه این بوده که می فهمند شرکت های دیگری هم هستند که روش های عجیب دارند و به عنوان مثال کارمندان خودشان را مجبور به خوردن عنکبوت و ماهی مرکب می کنند.
 
بر اساس قانون کار چین، کارفرماها حق ندارند کارمند خودشان را تحقیر کنند یا موجبات آسیب جسمی او را به وجود بیاوردند و قطعا خوردن کرم زنده و عنکبوت آن هم جلوی دیگران نقض قانون به حساب می آید.
تنبیه کارمندان

روش عجیب چینی ها برای تنبیه کارمندان

البته این روش های تنبیه سال هاست در چین وجود دارد و بعد از شکایت کارمندان معمولا کمپانی مجبور به پرداخت غرامت می شود، این در حالی است که بعد از مدتی دوباره همه چیز به روز اول برمی گردد.

تنبیه چندش آور کارمندان + تصاویر

تنبیه چندش آور کارمندان + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از مهر / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف