نمناک اخبارحوادث زن 145 کیلویی برای تنبیه روی کودک نشست! + عکس
تنبیه کودک ، مرگ دلخراش دختربچه
دختر خردسال که با شیطنت هایش دخترعموی خود را عصبانی کرده بود جانش را از دست داد، زن سنگین وزن روش عجیبی برای تنبیه کودک لاغر اندام انتخاب کرده بود.
تاریخ انتشار : 27 مهر 1396

زن 145 کیلویی برای تنبیه کودک روی او نشست!

تنبیه بدنی عجیب و غریب جان کودک خردسال را گرفت ، زن بی عقل که از کار دختربچه ی 9 ساله ناراحت شده بود تصمیم گرفت تا با کمترین زحمت او را تنبیه بدنی کند اما تصمیم عجیب او پایان تلخی داشت.

145-Kg Woman Sits On Minor Cousin To Punish Her; Causes Death By Cardiac Arrest

تنبیه کودک

عکس زن 145 کیلویی که برای تنبیه روی کودک 9 ساله نشست و متهم به قتل شد

دختر بچه 9 ساله زیر تنبیه سنگین زن چاق جان باخت

خبر واکنش برانگیز مرگ دختربچه 9 ساله براثر تنبیه عجیب دختر عمویش جان خود را از دست داد ."پوزی" در مورد جرم خود می گوید :دخترعمویم بسیار ناسازگاری می کرد و اصلا به حرفهای من توجهی نداشت برای همین تصمیم گرفتم تا بدون انکه آسیبی به او برسانم تنبیه ش کنم برای همین رویش نشستم تا فشاری که به او وارد می شود برای دقایقی موجب ساکت شدنش شود .

دقایقی بعد "لیدنسی" (دختربچه تنبیه شده) گفت که نمی تواند نفس بکشد برای همین فورا اورژانس را خبر کردم ولی وقتی انها رسیدند دخترعمویم مرده بود.

براساس گزارشات دختربچه ای که بر اثر تنبیه بیرحمانه زن سنگین وزن جان خود را از دست داد نزدیک به 30 کیلوگرم وزن داشته است که نتوانست فشار وزن 145 کیلویی را روی خود تحمل کند و دچار ایست قلبی شد.

زن 145 کیلویی برای تنبیه روی کودک نشست! + عکس

زن 145 کیلویی برای تنبیه روی کودک نشست! + عکس
:
امتیاز : 2.6 تعداد رای : 17
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف