نمناک فرهنگ و هنرچهره ها بهنوش بختیاری: تندیس سه ستاره کمتر از اسکار نیست
بهنوش بختیاری ، بازیگر زن سینما
بهنوش بختیاری پارسال برنده تندیس بهترین بازیگر زن تلوزیون با آرای مردم شد, او به این انتخاب مردم واکنش نشان داد.
تاریخ انتشار : 17 اسفند 1395

واکنش بهنوش بختیاری به یک انتخاب

بهنوش بختیاری که در برنامه سه ستاره با آرای مردم توانست تندیس بهترین بازیگر را به خود اختصاص بدهد با انتشار تصویری در اینستاگرام این تندیس را یکسان با اسکار دانست.

بهنوش بختیاری بازیگر زن سینما و تلویزیون خرسندی خود را نسبت انتخابش به عنوان بهترین بازیگر با آرای مردمی ابراز کرد.

بهنوش بختیاری طی پستی در صفحه اینستاگرام خود در این خصوص نوشت:"تندیس بهترین بازیگر زن تلویزیون به رای مردم عزیزم رو سال گذشته دریافت کردم. با رایی بالاتر از همه بازیگران زن و مرد تلویزیون. افتخارم اینه که شما مردم عزیز منو انتخاب کردید.. و سریال محله گل و بلبل این تندیس شیرین رو نصیب من کرد . از همه عوامل این سریال نهایت تشکر رو دارم... امشب به برنامه سه ستاره دعوتم. ساعت ده و سی. شبکه سه. در خدمت شمام با آقای احسان علیخانی عزیز و آقای آرش ظلی پور. هیچ جایزه ای در جهان اندازه این منو خوشحال نخواهد کرد. چون از دست مردمم و هواداران عزیزم گرفتم. اسکار نیست . ولی برای من که عاشق مردمم. کمتر از اسکار نیست. من هرچه دارم از شما دارم. هرگز یادم نمیره که احترام شما چقدر واجب است. قدر محبت شما رو میدونم. امیدوارم بعضی اشتباهات منو که بخاطر احساسی بودنم هست رو ببخشید. عشق من به شما از ته ته قلبم است. یاعلی."
 
بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری برنده تندیس بهترین بازیگر زن 94

 

بهنوش بختیاری: تندیس سه ستاره کمتر از اسکار نیست

بهنوش بختیاری: تندیس سه ستاره کمتر از اسکار نیست
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از جام نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف