نمناک تکنولوژیاینترنت تنظیمات اینترنت ایرانسل 3G + جدول
اینترنت 3g ایرانسل ، اینترنت گوشی ایرانسل
اپراتور ایرانسل با اتصال 4Gو 3G، دسترسی به اینترنت را برای همه کاربرانش فراهم کرده است. فقط کافیست که سیم کارت خود را معرفی و تنظیمات اینترنت را تصحیح کنیم تا به سرعت بالایی به اینترنت وارد شویم.

آموزش تنظیمات اینترنت ایرانسل

 طی مراسمی در شب گذشته با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت یازدهم، پروانه ارتقاء شبکه ایرانسل به نسل های بالاتر به این اپراتور اعطا شد. پیش از این , در 13 مردادماه، «موافقتنامه ارتقاء پروانه» بین مدیرعامل ایرانسل و رئیس سازمان تنظیم مقررات امضا و مبادله شده بود و حالا، پس از یک دوره راه اندازی آزمایشی، شبکه نسل 3G و 4G ایرانسل به صورت رسمی راه اندازی شده است.

اینترنت 3g ایرانسل

تنظیمات اینترنت گوشی ایرانسل

 با راه اندازی این زیرساخت پیشرفته، شرکت ایرانسل امکانی را فراهم کرده تا دامنه گسترده ای از خدمات مبتنی بر دیتا، از جمله دولت الکترونیک، شبکه پرداخت دیجیتال، بانکداری الکترونیک و غیره به سادگی در اختیار تمام مشترکین قرار گیرد و علاوه بر بهبود تجربه زندگی دیجیتال، منجر به رونق بیشتر در بازار کسب و کار شود.

شما بدون پرداخت هیچ هزینه ای، تنها با قرار گرفتن در شبکه اینترنت 3G می توانید به دنیای اینترنت وارد شوید.کافیست علامت H+ ،H یا 3G , 4G یا LTEرا روی نمایشگر گوشی خود ببینید.این بدان معنی است که گوشی شما در حال حاضر در شبکه اینترنت با پهنای زیاد است.

برخی از مزایای نسل های بالاتر اینترنت همراه عبارتند از:

• کاهش زمان در نقل و انتقال دیتا

• امکان تبادل حجم وسیعی از اطلاعات با چندین برابر سرعت و کیفیت نسبت به نسل های گذشته

•  امکان استفاده از گوشی تلفن همراه به دفتر کار سیار؛

•  تبدیل گوشی تلفن به یک باجه بانکی با امکان انجام کلیه عملیات بانکی؛

•  امکان دریافت و مشاهده برنامه های تلویزیونی از طریق گوشی تلفن همراه با کیفیت بالا؛

•  امکان توسعه آموزش مجازی در نقاط مختلف کشور بر بستر اینترنت پهن باند؛

•  امکان ارائه محتواهای صوتی متنوع با کیفیت بالا

البته لازم به ذکر است که گوشی باید از قبل تنظیم شده باشد. 

ابتدا با مراجعه به قسمت تنظیمات گوشی، بررسی کنید که تنظیمات مربوط (3G/ WCDMA) در تلفن همراه شما فعال می باشد یا خیر. در صورت فعال نبودن می توانید به یکی از روش های زیر نسبت به فعال سازی آن اقدام نمایید:
 
برای استفاده از اتصال 3Gابتدا باید از امکانات گوشی خود مطمئن شویم به عبارت دیگر گوشی باید قابلیت GPRS رادداشته باشد.ابتدا باید کد *131*3*6#  را وارد کرده تا تنظیمات را به صورت پیامک دریافت کنید.با دریافت تنظیمات آنها راذخیره کنید.سپس به صورت دستی از طریق تنظیمات گوشی خود روند کار را دنبال می کنیم.این تنظیمات در سیستم عامل های مختلف ممکن است که متفاوت باشد.
تنظیم گوشی های اندروید به صورت دستی
1 ) Setting>more>Mobile Network >Access Point Name>New APN   
بعد از انتخاب New APN , اطلاعات زیر را وارد کنید
 
 

Irancell-3G

Connection Name

mtnirancell

APN

10.131.26.138

WAP 1.0 Proxy

9201

Port

10.131.26.138

WAP 2.0 Proxy

8080

Port

2) در گوشی خود به آدرس زیر رفته و سپس حالت  Network Mode را بر روی Auto Mode بگذارید.

Setting  >  More  >  Mobile Network  >  3G Service  >  Network Mode

توجه داشته باشید که به دلیل تنوع بسیار زیاد در گوشی های اندروید ممکن است برخی از قسمت ها با نام های مختلف و در مکان های مختلف قرار داشته باشند اما در بیشتر آنها تنظیمات به صورت بالا می باشد.

تنظیم گوشی های اپل (iOS) به صورت دستی

فقط کافی است بعد از فعالسازی GPRS از قسمت Setting به بخش Cellular رفته و گزینه های Enable 3G و Cellular Data را فعال نمایید. 

 

تنظیمات اینترنت ایرانسل 3G + جدول

منبع : نمناک -/ف
این مطلب مفید بود ؟ 270 110
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف