نمناک سرگرمیگوناگون موجود دو چشم داخل تن ماهی! + تصاویر
تن ماهی ، موجود عجیب
زن انگلیسی با خرید یک کنسرو ماهی با یک موجود عجیب و چندش آوری در تن ماهی روبرو شد و تصاویری از آن را در اینترنت منتشر کرد تا به دست شرکت سازنده اش برسد.
بازدید : 21,518 نفر

کلمه کنسرو از لغت Conserver که ریشه یونانی دارد گرفته شده و این به معنی حفظ کردن می باشد. بنابراین می توان گفت که در صنایع غذایی هدف از کنسرو کردن ایجاد شرایطی است که تحت آن شرایط بتوان محصول مورد نظر را برای مدت طولانی نگهداری کرد یا به عبارت دیگر طول عمر یا Shelf Life آن را افزایش داد. در نتیجه از نقطه نظر کلی تمام روش های نگهداری مواد غذایی مانند استفاده از حرارت, سرما, خشک کردن, اشعه,مواد نگهدارنده و... در واقع نوعی روش کنسرو سازی می باشد و تولید کننده ها حساسیت بیشتری به خرج می دهند تا محصولی که قرار است عرضه کنند با بهترین کیفیت ممکن تهیه شود اما در بعضی موارد شاهد سهل انگاری کارخانجاتی می شویم که این کارخانه ها به دلیل نظارت کم و بی دقتی نه تنها محصول با کیفیتی عرضه نمیکنند بلکه در بعضی موارد ما را با چیزهای عجیب و چندش آوری روبرو می کنند درست مثل همین کنسرو تن ماهی که داخل آن یک موجود دو چشم عجیب و غریب جا خشک کرده است.
یک زن انگلیسی زمانیکه در حال باز کردن درب قوطی کنسرو ماهی بود با صحنه وحشتناکی مواجه شد که موجودی دو چشم در داخل کنسرو در حال نظاره او بودند. این جانور عجیب احتمالا یک نوع خرچنگ کوچک است که هنگام باز کردن درب قوطی دست و پاهایش قطع شده است.
این خانم که در ناتینگهام زندگی میکند عکس ها را در اینترنت منتشر کرده تا شرکت سازنده بیشتر حواسش به تولیداتش باشد.

زن انگلیسی

تن ماهی عجیب

موجود داخل تن ماهی

خرچنگ داخل تن ماهی

موجود دو چشم داخل تن ماهی! + تصاویر

موجود دو چشم داخل تن ماهی! + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 131
برگرفته از عصر ایران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 119 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف