نمناک اخبارسیاست تهدید ایران توسط خلبان خود فروخته ایرانی!
تهدید ایران ، تهدید ایران توسط خلبان خود فروخته
احمد خسروی خلبان خود فروخته 39 ایرانی که چندی قبل به ترکیه پناهنده شده بود،به تازگی ادعا کرده است که برای آسیب رساندن به کشور عزیزمان از انجام هیچگونه اقدام نظامی فروگذار نخواهد کرد.
تاریخ انتشار : 26 فروردین 1395

تهدید ایران توسط خلبان خود فروخته ایرانی!

روزنامه صهیونیستی تایمز آو اسرائیل با انتشار گزارشی در پایگاه اینترنتی خود نوشت «احمدرضا خسروی،» خلبان خودفروخته ایرانی که سال گذشته به ترکیه پناهنده شده بود، به تازگی در مصاحبه با این روزنامه تهدید کرد به سرزمین های اشغالی پناهنده خواهد شد. طبق ادعای این روزنامه، خسروی به این نیز بسنده نکرد و اظهار داشت برای آسیب رساندن به کشورمان، از انجام هیچگونه اقدام نظامی فروگذار نخواهد کرد. 

خسروی 39 ساله که اکنون در شهر «وان» ترکیه به سر می برد با طرح ادعاهایی واهی و با تظاهر به آن که جان همسر و پسرش در خطر است، قبیحانه اظهار داشت برای ضربه زدن به کشورمان حد و مرزی قائل نخواهد شد. خسروی سال گذشته بدون همراه بردن همسر و فرزندش و برای پناهندگی در ترکیه با لباس مبدل و به طور قاچاقی از مرزهای ایران خارج شد.
 
احمد خسروی
 
خسروی به مدت 19 سال خلبان بالگرد نیروی انتظامی ایران بود. وی در مصاحبه با تایمز آو اسرائیل به عناد با دین اسلام آشکارا اعتراف کرد. خسروی همچنین افزود:«از آن جایی که مسلمان نیستم ... از اجرای قوانین اسلامی در کشور ناراضی بودم...»
 
پلیس ترکیه چندی پیش دو ایرانی به نام های «عبدالسلام تاتاری» و «محمد محمدیان» را به اتهام تلاش برای ربودن خسروی بازداشت کرد. طبق گزارش رسانه های ترکیه، دادستان این کشور تاتاری و محمدیان را به شش سال و هشت ماه حبس محکوم کرد. این در حالی است که این دو نفر در دادگاه اتهامات وارده را رد کردند. پلیس ترکیه مدعیست تاتاری و محمدیان در حال شناسایی محل زندگی خسروی در شهر وان واقع در شرق ترکیه بودند.
 
 
احمد خسروی
 
عکس های خلبان خود فروخته ایرانی
 
خلبان خود فروخته ایرانی

تهدید ایران توسط خلبان خود فروخته ایرانی!

تهدید ایران توسط خلبان خود فروخته ایرانی!
:
امتیاز : 2.3 تعداد رای : 73
برگرفته از باشگاه خبرنگاران/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 33 40
نظر کاربران
سید

سید

إن شاء الله خداوند شر او را از مردم دلسوخته و ستمدیده ایران دفع کند به برکت صلواتی بر محمد و آل محمد. ********الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم******

پاسخ دادن 16 6
قاسم

قاسم

اگر حکمم دهند در کمترین زمان او را به درک خواهم فرستاد به یاری حضرت ولی عصر (عج)

پاسخ دادن 12 8
مصطفی

مصطفی

هرچه بگندد نمکش میزنند وای از ان روز که بگندد نمک.

پاسخ دادن 2 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف