نمناک ورزشفوتبال تهدید به افشاگری کارلوس کی روش + متن بیانیه
کارلوس کی روش ، بیانیه کارلوس کی روش
در پی اظهارات مطرح شده اخیر توسط رئیس و دبیر کل سابق کمیته اخلاق کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی بیانیه ای صادر کرد.
تاریخ انتشار : 13 مهر 1394
بازدید : 2,446 نفر

بیانیه تند کارلوس کی روش

کارلوس کی روش در واکنش به اظهارات رئیس و دبیرکمیته اخلاق بیانیه ای را صادر کرد.

متن این بیانیه به این شرح است:«با توجه به آخرین اتفاقات و اخباری که درباره ادعا ها و اتهامات نادرست توسط رییس و دبیرکل سابق کمیته اخلاق مطرح شده است، اجبار پیدا کردم تا موارد ذیل را بیان کنم:
1-واضح است که یک بار دیگر این حملات شخصی نادرست که به دفعات رخ داده، طبق روال همیشه با اردوی تیم ملی و یک بازی مهم و تعیین کننده که وظایف ملی ما نیز در آن دخیل است، همزمان شده است.
2- این برخورد و حملات سیتسماتیک به فضای تیم ملی تنها یک هدف دارد و آن نیز مختل کردن آماده سازی و همینطور نتایج تیم ملی است و این امر نیز در راستای آسیب وارد کردن به اعتبار، وجاهت و خوش نامی سرمربی تیم ملی صورت می گیرد.
3- معمولا پاسخ ما مقابل اینگونه اتفاقات بی تفاوتی و خونسردی است و حتی مهم تر از آن با تمرکز بیش از پیش بر وظایف خود در قبال منافع تیم ملی و خدمت به توقعات و آرزوهای هواداران فوتبال ایران پاسخگو هستیم.
4- تازه ترین توهین ها و اتهامات بی پایه مطرح شده نشانگر ناامیدی و یأس است. هیچ شکی وجود ندارد که این وقایع نیز بخشی از کمپینی است که در گذشته اتفاق افتاد که توسط همان افراد و منابع ساخته و پرداخته شده بود؛ افرادی که کاملا سرگرم بازیهای کوچک قدرت هستند و این کار ها بخشی از جبهه گیریهای شخصی در راه رسیدن به منافع نامشخصشان است.
5- در صورتی که اعضای سابق کمیته اخلاق به صورت عمومی عذرخواهی نکرده و از اتهامهای مطرح شده عقب نشینی نکنند و ادعاهای اشتباه خود را درباره اتهامهای فساد که علیه من مطرح کرده بودند، پس نگیرند اینجانب بعد از بازی مقدماتی جام جهانی برابر عمان به صورت کامل در خدمت اهالی رسانه و افکار عمومی خواهم بود تا یک بار برای همیشه این پرونده ناراحت کننده و تاسف برانگیز را در راستای به چالش کشیدن حقایق، ارزش ها و اصول اخلاقی افراد مذکور شفاف سازی کنم.

کارلوس کی روش ، بیانیه تند کارلوس کی روش

تهدید به افشاگری کارلوس کی روش + متن بیانیه
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از کاپ - /م
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف