نمناک اخبارسیاست تهدید جدید داعش با چشم خونی و در بند لیونل مسی! + عکس
تهدید جدید داعش ، داعش
انتشار یک تصویر هولناک از ستاره آرژانتینی،تهدید جدید داعش علیه جام جهانی 2018 روسیه است.
تاریخ انتشار : 3 آبان 1396

چالش دوباره جام جهانی روسیه با تهدید جدید داعش

به نقل از کلارین، داعش دوباره جام جهانی 2018 روسیه را نشانه گرفت و این بار با یک تصویر آزار دهنده، این بازی ها را تهدید کرد. این گروه تروریستی تصویر هولناک از لیونل مسی را منتشر کرد. در این عکس ستاره آرژانتینی پیراهن زندانی ها را بر تن کرده و از چشمانش خون سرازیر شده است.

 
این تصویر در سایت WAFA Media Foundation منتشر شده است، این وب متعلق به گروه تروریستی داعش است. صاحب این سایت ریتا کاتز است که به فعالیت های این گروه تروریستی می پردازد.
 
تصویر هولناک از ستاره آرژانتینی

انتشار تصویر هولناک ستاره آرژانتینی توسط داعش

 
این نخستین بار نیست که جام جهانی توسط داعش تهدید می شود. پیش از این گروه تروریستی داعش تصویری را منتشر کرد که در آن سربازی با اسحله و مواد منفجره در حال تماشای ورزشگاه لوژنیکی مسکو(میزبان فینال جام جهانی) است.
 
تیم ملی فوتبال آرژانتین یک اردو در روسیه خواهد داشت و یازدهم نوامبر در این کشور و در ورزشگاه ذکر شده به مصاف میزبان جام جهانی می رود. همچنین چهاردهم این ماه در کراسنودار برابر نیجیریه قرار می گیرد.
 
کمتر از یک هفته پیش، اولین تهدید توسط داعش انجام شد. پیام های تهدیدآمیز زیادی در سایت الوفا(یکی از سایت های وابسته به داعش) در رابطه با جام جهانی منتشر شد. در تصویر منتشر شده دوباره یک سرباز مسلح به همراه یک باند با پرچم داعش و لوگوی رسمی مسابقات دیده می شود که در زیر آن نوشته شده بود:"منتظر ما هستند." دو متن روسی و عربی نیز در این تصویر وجود داشت.

تهدید جدید داعش علیه جام جهانی 2018 روسیه با مسی

برگرفته از ایسنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف