نمناک فرهنگ و هنرچهره ها تهدید زینب موسوی کمدین خنداننده شو به اسیدپاشی
زینب موسوی ، تهدید زینب موسوی
زینب موسوی کمدین برنامه خنداننده شوی برنامه خندوانه بعد از اجرای استندآپ کمدی هایش در خندوانه به اسیدپاشی تهدید شد.
تاریخ انتشار : 7 مرداد 1396

تهدید زینب موسوی به اسیدپاشی

زینب موسوی کمدین جوانی که در برنامه خندوانه با مسابقه خنداننده شو به شهرت رسید و با عنوان امپراطور کوزکو بیشتر مشهور شد اما نتوانست تا آخرین مرحله مسابقه خنداننده شو پیش برود و از ادامه مسابقه خندوانه باز ماند.

زینب موسوی، کمدین جوانی که از رقابت های خنداننده شو در برنامه خندوانه حذف شد در برنامه آبان از دغدغه هایش گفت.

زینب موسوی کمدین خنداننده شو تهدید شد

وی که پیش از این نیز با کاراکتری به نام «امپراطور کوزکو» در شبکه های اجتماعی توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کرده بود در این گفتگو ضمن اشاره به رسالت طنز در جامعه گفت:تعریف طنز در ذهن بسیاری از مردم چیزی است که آنها را بخنداند و اگر لازم باشد برای خندیدن کمی فکر کنند، نسبت به آن موضع می گیرند و حس می کنند از بالا به آنها نگاه شده است. اما به نظر من رسالت طنز دقیقا همین است که مخاطبانش را به فکر کردن و دقت در مسائل پیرامونشان یا لااقل یک جستجوی ساده اینترنتی وادارد.
همچنین خالق شخصیت امپراطور کوزکو درباره این شخصیت گفت:کوزکو نماد انسان های زننده است که خود را دانای کل می دانند و حاضر نیستند بپذیرند که اشتباه کرده اند. من امیدوارم که مخاطبان این شخصیت با دیدنش بتوانند با آن وجه از خودشان روبرو شوند.

زینب موسوی

سیده زینب موسوی کمدین خنداننده شو

موسوی از سختی های کار به عنوان یک کمدین گفت و افزود:من این روزها، بسیار روزهای بدی را سپری می کنم. روزهایی که در آن علاوه بر فحاشی به خودم و خانواده ام در بسیاری از صفحات مجازی، با تهدیدهای فراوانی از اسیدپاشی تا زیر گرفتن با ماشین مواجهم.
وی در ادامه این گفت وگو به واکنش بسیاری از مخاطبان و به خصوص بسیاری از خانم ها با موضوع اجرای کمدی توسط یک زن واکنش نشان داد و گفت:در ذهن بسیاری، قالبی برای یک زن وجود دارد که در آن قالب شوخی و کمدی جایگاهی ندارد و بسیاری از مردم و عجیب تر آنکه بسیاری از خانم ها با واکنش های تهاجمی ابراز می کردند که این کارها در شان یک خانم نیست و این بسیار دردناک تر بود.
این کمدین در تعریف استندآپ کمدی، اظهار داشت:بر خلاف تصور بسیاری از مخاطبان، استند آپ کمدی اجرای یک کمدی به صورت ایستاده نیست بلکه طرح و اجرای موضوعی است که پس از اجرا، مخاطبان به خاطرش بایستند و ابراز امیدواری کرد که با پیمودن فراز و نشیب های راه دشواری که در پیش گرفته بتواند تعریف و ذائقه مخاطبان نسبت به موضوع طنز را کمی اصلاح کند و به افزایش آگاهی جامعه کمک کند.

تهدید زینب موسوی کمدین خنداننده شو به اسیدپاشی

تهدید زینب موسوی کمدین خنداننده شو به اسیدپاشی
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 23
برگرفته از ایران آرت / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 19 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف