نمناک ورزشفوتبال تهدید دوباره فیفا به پرسپولیس برای کسر امتیاز
پرسپولیس ، کسر امتیاز پرسپولیس
کمیته انضباطی فیفا در نامه ای اعلام کرد که باشگاه پرسپولیس یک ماه فرصت دارد تا رضایت «ممدوتال» بازیکن شاکی را به هر شکل جلب کند و در غیر این صورت کسر امتیاز اتفاق می افتد.
تاریخ انتشار : 28 مرداد 1394
بازدید : 2,210 نفر

آرش نجفی مدیر حقوقی پرسپولیس در امور فوتبال در ارتباط با پرونده ممدوتال و حکم کمیته انضباطی فیفا به سایت باشگاه پرسپولیس گفت:باشگاه پرسپولیس پیش ازاین در ادوار قبلی از سوی اتاق حل اختلاف فیفا ملزم به پرداخت 100هزار دلار مطالبات این بازیکن شده بود. زمانی که ما در باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کردیم این حکم نهایی شده بود. در همین ارتباط، اخیراً کمیته انضباطی فیفا در نامه ای اعلام کرده که باشگاه پرسپولیس یک ماه فرصت دارد تا رضایت این بازیکن را به هر شکل جلب کند و در غیر این صورت کسر امتیاز اتفاق می افتد.

کسر امتیاز پرسپولیس

وی ادامه داد:آنچه باید به آن توجه داشته باشیم این است که این نامه به معنای آن نیست که کسر امتیاز اتفاق افتاده است. بلکه این مقطع زمانی باید بگذرد، آن همدرصورتی که باشگاه اقدام حقوقی دیگری انجام ندهد و در غیر این صورت همه چیز تا تعیین وضعیت به تعویق می افتد.

مدیر حقوقی پرسپولیس در امور فوتبال خاطرنشان کرد:طبق قانون مابعد از صدور رأی 10 روز فرصت داریم که شرح تفصیلی رأی و دلایل و مستندات را بخواهیم و بعد از دریافت اگر نسبت به مواردی اعتراض داشته باشیم 21 روز فرصت داریم تا در این مرحله به C.A.S اعتراض کنیم.

نجفی تأکید کرد:این مهلت 10 روزه هنوز تمام نشده است. البته ما نامه را برای فیفا ارسال کرده ایم و با توجه به موردی که وجود دارد، پرونده حتماً به C.A.S ارجاع داده خواهد شد. با اعتراض ما به این دادگاه، اجرای حکم تا تعیین وضعیت از سوی آنها به تعویق خواهد افتاد.

تهدید دوباره فیفا به پرسپولیس برای کسر امتیاز

تهدید دوباره فیفا به پرسپولیس برای کسر امتیاز
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از مهر - /م
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف