نمناک اخبارورزشی جنجال طلاق مصطفی دنیزلی و همسرش! + عکس
مصطفی دنیزلی ، طلاق مصطفی دنیزلی
مصطفی دنیزلی، سرمربی سابق پرسپولیس در آستانه طلاق همسرش از سوی برادران او مورد ضرب و شتم قرار گرفت و تهدید به مرگ شد.
تاریخ انتشار : 15 دی 1395

پرونده جنجالی طلاق مصطفی دنیزلی

مصطفی دنیزلی سرمربی ترک تبار دوست داشتنی با آن لبخند محو نشدنی و همیشگی اش، بی آنکه هیچ جامی آورده باشد به چنان پایگاه اجتماعی وسیعی بین هواداران پرسپولیس دست پیدا کرد که هنوز هم هر بار تکرار اسمش در یک سایت، می تواند التهاب کلیک ها را دو چندان کند و هر بار جدی شدن شایعات حضورش در ایران، جمعی را به وجد بیاورد.

شکایت مصطفی دنیزلی از همسرش دردسر ساز شد

مصطفی دنیزلی، سرمربی اسبق پرسپولیس پس از درخواست جدایی از همسر دومش تهدید به مرگ شد. او پس از 6 سال زندگی مشترک با خانم «الچی» درخواست جدایی به دادگاه ارائه کرد اما بلافاصله پس از این اتفاق با ضرب و شتم و تهدید به مرگ از سوی برادران همسرش در خانه خود مواجه شد!

مصطفی دنیزلی

مصطفی دنیزلی و همسرش

گویا برادران همسر دنیزلی، قصد داشتند مبلغ 5 میلیون لیر از او اخاذی کنند و وقتی با مقاومت مصطفی دنیزلی مواجه شدند، علاوه بر کتک، او و خانواده اش را به مرگ تهدید کردند! دنیزلی در شکایت نامه خود علیه برادران همسرش ادعا کرد پس از تهدید آن ها مدت زیادی بیهوش روی زمین افتاده بود!

مصطفی دنیزلی

مصطفی دنیزلی سرمربی سابق پرسپولیس

مصطفی دنیزلی متولد 10 نوامبر 1949 در شهر «ازمیر» ترکیه است. او در دوران بازیگری از سال 1966 تا 1983 به مدت 17 سال در تیم آلتای اسکای ازمیر بازی کرد و در طول 476 بازی 83 گل به ثمر رساند. در این دوران وی یکی از بهترین مهاجمان چپ لیگ ترکیه بود و در سال 1980 به عنوان آقای گل لیگ این کشور دست پیدا کرد.

دنیزلی تنها مربی تاریخ این کشور است که موفق شده در طول یک فصل، یک تیم را به طور همزمان قهرمان لیگ و جام حذفی کند.

مصطفی دنیزلی در مربیگری بسیار سختگیر بود. او نظم و انضباط کامل را در اردو حاکم می کرد و تا ریزترین مسائل، حتی وعده های مشترک غذایی بازیکنانش را هم زیر نظر می گرفت. دنیزلی تیم را به سختی تمرین می داد و نفس همه را می گرفت. خود او اما وقتی شاگردانش در زمین مسابقه مرتکب اشتباه می شدند، همه سختگیری ها را کنار می گذاشت و از تحقیر بازیکنان خاطی خودداری می کرد.

جنجال طلاق مصطفی دنیزلی و همسرش! + عکس

جنجال طلاق مصطفی دنیزلی و همسرش! + عکس
:
امتیاز : 2.8 تعداد رای : 9
برگرفته از خبرگزاری برنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف